www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Sakartot pasazieru parvadajumus

Rīgas Satiksme - Sakartot pasazieru parvadajumus

Cienijamā, Rīgas Satiksme!Kāpēc 3.maršruta trolejbuss iet uz Trolejbusa parku Valdemārielā, nepabeidzot reisu līdz gala pieturai - Kultūras nams "Draudzība'". It īpaši vakaros, kad visiem pasažieriem jāizkapj ārā puceļā - Ozolaine/Jūras medicīnas centrs. Mēs maksājam nemazu naudu par pārvadājumiem un pakalpojumiem Rīgas pilsētā!Es uzskatu, ka tā ir pilnigi neloģiska lieta. Aizved pasažierus līdz gala pieturai un dodies uz trolejbusa parku.Savukārt paliekot pusceļā ir jāgaida nākamais transpors, jāsalst, jātērē nauda. 2015.gada 1. Aprīlī ap 21.00. Trīs 3 maršruta troleibusi aiziet uz parku. Cilvēli stāv un brīnās par esošo situāciju. Lūdzu rast risinājumu šajā jautājumā.