www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neadekvats 25.autobusa vaditajs

Rīgas Satiksme - Neadekvats 25.autobusa vaditajs

20.05.2014 primerno v 10.30 za6la v avtobus 25 marsruta(Marupe-Abrenes iela) nomer avtobusa DC-9624(xudo6avij voditelj,s tjomnimi udlenjonnimi volosami v 4ornix solne4nix o4kax-polnij xam!)na ostanovke Sejas,podo6la k voditelju dlja pokupki bileta,voditelj bil prosto ne adekvaten,otve4al krikom,grubil,4ustvo bilo kakbudto s sobakoj razgovarivaet,v itoge posle togo kak kupila bilet,rezko zakril s xlopkom oko6ko.Ja s4itaju 4to takim neadekvatam rabotatj s ljudjmi neljzja.Nastroenje bilo ispor4eno na vesj denj iz za takogo ne adekvatnogo povedenija!

B

K kalima 14.09.2015

o jā, vadītāji RS gadās īsti psihi!
bet dažreiz arī nevar saprast, vai viņš ir psihs pēc būtības vai arī pārejie satiksmes dalībnieki ir vēl psihāki!

A anonīms89 14.09.2015

mani nobrauca kretniskais RS vadtājs, viņš pat neapstājās, la saprast, kas ar manīm ir!!!