www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Pēteris Pilders - arogants un neiklausās pacientos

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Pēteris Pilders - arogants un neiklausās pacientos

Nespriedīšu par ārsta Pētera Pildera kompetencēm, jo tās tāpat nav iespējams saredzēt aiz arogantās un neieinteresētās attieksmes pret pacientu. Ja gribat ārstu, kas jūsos neklausās, nepiefiksē jūsu teikto, neskaidro ārstēšanas, terapijas norisi, toties jūtas pārāks par visiem, atļaujas būt neprofesionāls un pasīvi agresīvs komunikācijā ar pacientiem, tādā gadījumā nemeklējiet tālāk un dodieties pie pildera kunga.

05.06.2023

Atbilde no Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs Pārstāvja atbilde 06.06.2023

Ārsts P. Pilders ir augsti profesionāls sertificēts psihiatrs. Vēstījums , ko aprakstīja paciente, ir iespējams saistīts ar komunikācijas kļūdu/pārpratumu vai nepietiekamu informācijas apmaiņu, jo P.Pilders ir augsti pieprasīts speciālists un daudzi pacienti izvēlas ārstēties tieši pie viņa.
Mēs noteikti iesakām pacientei, ambulatori ārstējoties, vērsties pie cita psihiatra, jo ir psihiatrijā ir svarīgi atrast patiešām SAVU ārstējošo ārstu ar kuru ir pilnīga sapratne, jo pretējā gadījumā tas var negatīvi atsaukties uz emocionālo veselību. Tāpat speciālistus iespējams apmeklēt ne tikai ambulatorajā centrā “Pārgaugava” , bet arī RPNC Tvaika ielā 2.
Nobeigumā, paldies par Jūsu sūdzību, tas vienmēr mums dod iespēju mācīties un uzlabot pacienta ārstniecības kvalitāti.