Rīgas Psihiatrijas Narkoloģijas Centrs - Negodiga iestade.

Majas lapa šaja iestade ir rakstits - "uzņemšanas nodaļa tvaika ielā 2 strādā visu diennakti, arī brīvdienās un svētku dienās, un sniedz neatliekamo psihiatrisko un narkoloģisko palīdzību pacientiem ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī tiem pacientiem, kuriem radušies veselības traucējumi alkohola, narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu lietošanas dēļ." - atvedu savu radinieku pec plkst. 00:30. Atteicas peņemt, jo viņiem "tipa" nav vietas un pacientam jabut pilnigi skaidra. Es viņiem paskaidroju - ka cilvekam ir nelabi, vajag specialista palidzibu.. Viņi man atbildeja - brauciet pie mums no rita un obligati ar 75 euro kabata un ar pacientu skaidra stavokli.. Jautājums: priekškam tada iestade un šie meli par palidzibu00 - 24. Jo manam radiniekam vajag palidzibu lai tiktu skaidra... Paldies par uzmanibu. Varbut kadam deres šis stasts... Realie noteikumi "viņiem" šadi - :var atvest cilveku kam nepieciešamiba palidziba1 - tikai no rita.2 - tikai skaidra.3 - ar 75euro kabata...

B Brenda 12.01.2015

Nu, nevajag dzert tik daudz ka pēc tam paliek slikti.Neviens ar varu iekšā nelej.Labāk dzīvot skaidrā, nekā mākoni un bezfilmā.
Ja jau paliek slikti, tad jau lietots ilgu laiku, tas ir alhoholism s, un to var izārstēt, ja cilvēks pats to vēlas.