www.sudzibas.lv Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Kamolītis" Bērnu skaits grupā neatbilst epidemioloģiskajai drošībai

AtrisinātaRīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Kamolītis" - Bērnu skaits grupā neatbilst epidemioloģiskajai drošībai

Labdien!
Man, kā vecākam, tas neliekas normāli, ka, ja, vasaras mēnešos apvienotajās grupās, ir valstī noteikts, ka drīkst būt līdz 24 bērniem, bet mana bērna grupiņā nāk 32! Un atbildību par visiem jāuzņemas vienai skolotājai. Ir vēl auklīte, bet auklītei jāveic savi pienākumi! Kur šeit var ievērot kādu epidemioloģisko drošību!? Un kā var nepildīt to, ko valsts ir noteikusi!? Lūgums izvērtēt šīs iestādes darbu sakarā ar bērnu skaitu, lai atbildīgās personas rīkojas, lai to mana bērna grupā samazinātu līdz noteiktajam!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anitaanitaanitaanitaanita 12.08.2021

Vēlos izdzēst profilu, gan sūdzību. Kā to izdarīt?

I ilrgjefiho 05.08.2021

Piedodiet atvainojiet. Kam tad jūs lūdzat vērtēt šo pirmsskolas izglītības iestādi? Portālam sudzibas.lv?
Jūs galīgi prātu izkūkojāt? Ne velti ir tāds teiciens kā kovididioti, rekur viņu spriestspēja visā krāšņumā.