Rīgas namu apsaimniekotājs - Krāpšana

Es rakstu pabrīdināt nekādā gadījumā neizvēlēt RNA apkalpot jūsu māju. Jūs to nožēlosiet pavisam drīz, mūsu māja pārnāca no RNA un tagad pastāstīšu kas notiek. Vispirms, mājās līdzekli remontam bija iztērēti krūmu griešanai, ļoti iespaidīga summa, un tas bija veikts kad jau vairākas reizes bija klāt avārijas dienests un bija konstatēts ka ūdens vādu jāmaina. Rna ignorēja lūgumus veikt remontdarbus un galu galā iztērēja naudu krūmu griešanai, bet tagad sāka ka līdzekļu vairs nav! Protams viņi piedāvāja rēķinu par krūmu griešanu, 4 tukstoši eiro, bet kam tas bija vajadzīgs lūdzu? Vēl piespiež pieteikties altum remontam, mājas siltināšana, bet mūsu mājas iedzīvotāji uzskata ka tas nav nepieciešams! Bet [protams tur ir tik liela nauda ka RNA vienkārši nevar to palaist garām zem sava deguna... Neizpilda pavisam nekas mājas apkalpošana ko prasa iedzīvotāji. Klientu apkalpošana tas vēl ir atsevišķa tēma... Vispirms nesazvanīt, bet kad sazvana tad rūnā tā ka mēs vēl esam pārada viņiem, un ja kaut kas nepatīk tad lec klausuli... ! Nu ko es varu teikt, sliktākā pieredze, ceru ka tomēr kāds viņus izsauks tiesā galu galā par visu nozagto.

I ilrgjefiho 20.05.2020

Mums bija tas pats, tikai citas dekorācijas. Mums pēc lietus pagalmā veidojas plūdi. Bija uzkrāta mājas nauda. Jau sākām risināt šo jautājumu (kas jādara, kurš darīs, cik maksās). Te pēkšņi rnp konstatēja skursteņu avārija stāvokli un visu uzkrāto naudu iztērēja skursteņiem. Meistari, kuri veica darbu, teica, ka skursteņi vēl gadiem nostāvētu.
Paziņām konstatēja avārijas stāvokli ūdens sūknim un par 10k fiksi iegādājās jaunu. Nekādas izmaiņas ūdens apgādē nenotika.
Citiem paziņām piespieda veikt ēkas fasādes atjaunošanu (jo savādāk paceltu NI nodokli). Darbu gaitā tāme pieauga par 30%, nekādu pamatojuma dokumentu, precīzāk bija viens skricelējums tik ar mistisku parakstu. Ja kas, kurš parakstīja, visi gali ūdenī.

Предлагаю сделать коллективную претензию и подать в суд на Rīgas mamu apsamniekotajs.
мой e-mail: [slēpt]@gmail.com