Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Nekādu attīstību neredz

Visi šie departamenti un aģentūras, nevar saprast, ar ko īsti viņi nodarbojas, bet nu tik nolaista Rīga kā šobrīd sen nav bijusi. Nu jau vairākus gadus nekur tālu prom no mājām ar bērniem neejam, ne uz kādiem parkiem vai Atpūtas vietām, jo jau pieredze, ka nekur nav sabiedriskās tualetes, jāmeklē krūmiņi. Ārpus centra, kur nav kafejnīcas, vispār bezceris. Ielas sarakātas un pamestas, sētas gāžas virsū, var just, ka pilsētai nav saimnieku. #bringbackušakovs

04.07.2023

B Bez_vārds 04.07.2023

Kur krievi tur nabadzība, netīrība un slimības.

Ja-ja, Gņils bija slikts!.. Nu tagad valda tavi valstiski nemierīgie, tad ēd sūdus pilnām karotēm!

var just, ka pilsētai nav saimnieku. - - - Nemelo! Rīgā valdā TB-LNNK pēcnacēji!

T taisnibascinitajs3 05.07.2023

Nu jā, Nila laikos jau vismaz visi bija pieraduši kakāt uz ielām kā suņi. Bet tagad, kad pilsēta kļuvusi cilvēciska, visi sāk meklēt, kur tad ir tualetes?

Varbut uzlikt "Suņiem un latviesiem iejēja aizliegtā"?