Riepu Garāža - Krāpšana

Es sastapos ar tipisko krāpšanas paņēmienu un melno mārketingu, pērkot jaunas ziemas riepas "Riepu garāžas" mājas lapā. Ievadot bankas kartes datus, lai rezervētu atbilstošās jaunās Continental ziemas riepas ar pievilcīgo cenu un ar aktuālo atlikumu "vairāk par 4 gb", uzreiz kontā iesaldējās summa gandrīz 500 EUR apmērā. Nākamajā dienā zvanīja no Riepu garāžas un teica ka, diemžēl tādu riepu nav un nebūs un to vietā uzreiz piedāvāja gandrīz par to pašu cenu kaut kādu "made in china" sūdu. Ja negribēju to pirkt, ko viņi piedāvā, tad nauda būtu atsaldēta vissātrākais pēc mēneša. Nebija laika gaidīt, kamēr atgūtu savu naudu atpakaļ, bet riepas vajadzēja, vēlreiz tādas summas nebija, lai iegādātos citur. Ar bankas palīdzību dabūju savu naudu atpakaļ tikai pēc nedēļas un nopirku citur to, ko man vajadzēja. Pēc mēneša, pārbaudot savu kontu, biju nepatīkami pārsteigts, ka aizgāju dziļos mīnusos ar Riepu garāžas palīdzību.. Vēlāk man bankā pastāstīja, ka Riepu garāža atsūtīja bankai maldīgus dokumentus, itkā pirkums veiksmīgi notika un šoreiz banka noskaitīja naudu no mana konta Riepu garāžai. Uzzvanīju Riepu garāžai un man pats īpašnieks pateica, ka viņi neko nezin un naudas viņiem nav. Atkal tikai ar bankas palīdzību un atgādinot vārdu "policija" atguvu savu naudu atpakaļ.

F

J Jānis Zemītis 22.10.2016

Pirmkārt sāksim ar to, kad šī Jūsu samaksātā nauda nemaz nenonāk riepu garāžas kontā. pirmais ir first data un tad banka, Riepu garāža šo naudu saņem pēc 2 -4 nedēļām, tad kur tur ir krāpšana ? kā mēs labi zinam , ka visi interneta veikali darbojas uz xml , kādreiz gadās kāda kļūme, prece parādās mājas lapā, bet reāli nav. Tapēc nevajag to uzskatīt par krāpšanu. Krāpšana būtu tad, ja Jūs to naudu atpakaļ nedabūtu un neviens ar Jums vairs nerunātu. es domāju Riepu garāžai no Jūsu 500 euro ne silts ,ne auksts, strādājam godīgi , lai visi apmierināti. Ja rodas kāda ķibele mēģinam risināt. Ar cieņu , Jānis Zemītis.

S subaru874 15.05.2017
slikts serviss

Neadekvātas darba cenas. Slikta darba kvalitāte.Pārbraucot mājās konstatēju, ka diski ir nobalansēti ar visiem dubļiem.Parasti diskus iztīra pirms balansēšanas. Neieteiktu šmerļa 3 riepugarāžu.