Rēzeknes veselības aprūpes centrs SIA- Cigankova Olga - Ehokardiogrāfijas ārste Olga Cigankova

Labdien,
gribu padalīties ar savu negatīvo pieredzi taisot EHOKARDIOGRAMMU. Runa ir par ārstes Cigankovas attieksmi pret pacientu. Sataisot EHK ārstes slēdziens bija viennozīmīgs- vesela! It kā jau forši, bet kad sāku uzdot papildjautājumus- vai tas ir normāli, ka miera stāvoklī pulss ir 90- atbilde bija apstiprinoša ar paskaidrojumu, ka tagad mēs visi te tādi slimi esam. Pēc jautājuma, kas ir ar vārstuļiem- daktere pateica, ka kaut kāds sīkums, kas neesot nozīmīgs. Nākamais šīs ārstes ieteikums bija man doties pie nervu ārsta... Kad jau "laipni" mani sāka stumt pa durvīm ārā punktu visam pielika fakts, ka ārste ņēma un vienkārši saplēsa EHK izdrukātās bildes. Uz jautājumu- vai tad bildes nav jāatdod pacientam- Cigankovas k-dze jau atvērtās durvīs paziņoja, ka tikai viņa šis bildes saprotot- man pietikšot ar viņas aprakstu. Neiesaku nevienam iet pie šīs ārstes- attieksme- nekāda!!! Tāda sajūta ka esi nokļuvis pie paša kunga un ķeizara- kurš dara ko grib, runā ko grib, uzvedas kā grib.