Restorāns Lighthouse - Slikts serviss

Gribējām pavakariņot lighthouse restorānā, Jūrmalā. Vietu bija daudz. Rezervētas vietas nebija. Cilvēku gandrīz nebija. Mēs, 4 cilvēki, gribējām apsēsties pie liela galdiņa, uz ko mums sekoja atteikums. Tad mēs jautājam,. Vai ir iespējams apsēsties uz terases, jo tur ir brīvas vietas (nebija rezervēts neviens galds) , bet mums atkal atteica. Uz jautājumu "kāpēc? " - atbildes nebija. Atkārtoju, ka cilvēku gandrīz nebija un vietu bija daudz. Tad mēs prasījām tikai saldējumu līdzņemšanai (4 porcijas 4 cilvēkiem) . Mēs saņēmām 4 bumbiņas 1 kastē bez karotēm🙈👍 tad mēs palūdzam karotes un vēl 3 kastītes, un beidzot, aizgājām.. Mazāku porciju mēs neredzējām nekur, kaut bieži apmeklējām jūrmalu un kafejnīcas/restorānus. Apmeklētāju skaits tāpat ir mazs, bet, laikam, viņiem apmeklētāji arī nav vajadzīgi🤣🤣