www.sudzibas.lv Renti, pērc un brauc Krāpšana slikts serviss

Renti, pērc un brauc - Krāpšana slikts serviss

Briesmīgs kantoris abi divi neiesaku sadarboties!
Mašīna apstājās pēc 48h lietošanas, ideāla attieksme no autoplača kurš pasaka sievietei sameklē, kas tev viņu no ceļa novāc vai pastum pati, pa telefonu pasaka ka vilkt automātu nevar, tad vakarā atbrauc paši un aizvelk ar Virvi uz servisu, autoplacis renti līzinga kompānijai paziņoja, ka mašīnu nogādāja uz servisu ar evakuatoru, viss vienos melos! Laužot līgumu pieprasa 600e sodu. Mašīna servisā jau gandrīz nedēļu vietā citu pat nepiedāvāja, kaut minēju ka man ir vajadzīga mašīna. ! Runājot par servisu Līvānos te arī ir paziņas un sadarbības, velk laiku garumā tik. Problēmu ir vairāk kā vajag tai mašīnai tik izskaidrot precīzi neviens nemāk!
Pat dzirdēt nevēlas par valsts civillikumu, jo redziet viņiem ir stigri savi līguma noteikumi. ! Katrā ziņā šī problēma tā arī laika ziņā velkās!
Noklusēt te jau īsti nav jēgas!

Papildināts njaa12 01.12.2020

Precizēšu līzinga devēji(iznomātāji)
Watu auto.

N

V Vlad Vasiljevs 06.07.2021

Pērc un nebrauc,tāds ir viņu lozungs.Nevar pirkt pie šiem auto tirgotājiem,viņi neko nepārbauda,ka tik pārdot,pārējais pie kājas,sazinieties ar mums,kad sazinies,tad čau,nevvvvvvienam neiesaku šo debilo kompāniju,pilnīgs čau...