www.sudzibas.lv R.D.A. Darba vieta- kosmoss

RDA - Darba vieta- kosmoss

Gluži nav par veikalu, bet gan noliktavas darbu. Bet to nav iespēja atzīmēt.
Strādāju pus gadu RDA noliktavā, Siguldā. Kā šķirotāja - cenotāja.
Darbs smags, bet nekas neizdarāms. Prasa rūpību, precizitāti.
Bet pašu smagāko darbu nes noliktavas vadītāja Liliana.
Ja var lamātie rupjiem vārdiem visu dienu, es tiešām nesaprotu, kā , kas, un kapēc viņu ir iecēluši par vadītāju.
1. Rupja, lamājas, skraida pīpēt ik pēc pus stundas, visiem prasot cigaretes
2. Vulgāra. cik nopratu pēc žestiem un tekstiem, viņai ir dzīvesbiedrs vai vienkārši piegulētājs Somijā, jo nu pati atzina, ka brauc pist*** (nodarboties ar mīlestību), ar zīmju valodu atdarinot šo nodarbi. es , nepazīstams cilvēks, to no malas redzu. mans darba devējs. Es esmu stulba, laikam.
3. Spiež normu. ka tik norma. škiro, met tos dzeltenos palagus iekšā, lai ātrāk iet uz priekšu, nes cenotāji atpakaļ, ka tādus likt nedrīkst, bet vadītāja tak teica lai lieku.
4. biju klāt situācijā, ka Ukraiņu darbiniece noģība. Noliktavas vadītājas teksts , citēšu - ko tad viņa, vecā, atbrauca uz šejieni strādāt, tak lai sēž zeķes ada.
nu tu nopietni? Cilvēks strādā TEV, lai tev būtu bizness, un tu spēj ko tādu pateikt ? es pieļauju domu, ka ne tikai cilvēki ģībst dēļ bossinga darba vietā, jo noģība neilgi pēc tam, kad Liliāna bija pie viņas ko aizrādīt.
Nezinu vai priekšnieki tiešām liek gandrīz katru sestdienu kā OBLIGĀTO sestdienu, bet Liliānai katra sestdiena ir obligātā sestdiena, bet kad par to jautā Evai, nekāda informācija līdz lielajiem priekšniekiem nemaz nav gājusi.
Nākamais- darbinieks , dēls.
Izmetās maziņas pumpiņas - nebūs darbā. Nebūs darbā arī tapēc, ka dēls nometot svaru. nedrīkstot. Bet kad kāds cits džeks dēļ sastiepuma nav darbā, tad nu priekškam tādi darbinieki, jālaiž vaļā, nekam nederīgi.
es varētu turpināt un turpināt, jo nu tiešām šis , jebšu šī daļa no darba ir pati briesmīgākā. Noliktavas vadītāja.
Ja plāno reiz iet uz RDA strādāt, tad zini, tu iemācīsies ar žestiem parādīt kā nodarboties ar mīlestību, tiksi pie vārdu krājuma, un ja smēķēsi - ņem līdz bloku.
Nepateicīga, vulgāra, neglīta no iekšpuses.

20.08.2023

L Lainsey34 22.08.2023

Labdien!Ei nu,tiešām tur tā notiek RDA noliktavā,Sigulda?A es tur plānoju strādāt, izlasīju jūsu rakstu,un nodomāju, nē tur nejiešu...Es joka uzrakstīju šeit sūdzības.lv ievadot RDA NOKIKTAVU meklētājā,jo nodomāju, kāpēc tik bieži vajag darbiniekus siguldas mājas lapā?nu tagad sapratu, kāpēc!Paldies par atsauksmi,turaties!