Rd Electronics - Preces

Pirms 2 gadiem nopirkām elektrisko tējkannu Sencor par 17.99 EUR. Nokalpoja tieši 2 gadus un sāka tecēt. Nācās izmest un nopirkt jaunu. Tagad ir smieklīgi ieraudzīt info RD veikala mājas lapā ka šī pati tējkanna maksā ar atlaidi 26.99 EUR, pilna cena 35.00 EUR. Interesanti, ka vecā un nekvalitatīvā prece paliek divreiz dārgāka.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 09.12.2016

Labvakar!

Paldies, par Jūsu sniegto informāciju.
Lai mēs varētu precizēt Jūsu norādīto informāciju, lūdzam Jūs nosūtīt mums pirkuma apliecinājuma dokumentu uz e-pastu: [email protected].

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Tālr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

Ņem pa labu

Ja Tevi tik ļoti pārsteidz, ka pa 2 gadiem preču cenas ir izaugušas, tad ir jautājums, kur īsti Tu dzīvo?

S skidka 08.12.2016

У фитнес клуба талетика тоже абонименты подорожали, но я же не жалуюсь.

T Tong Po 08.12.2016

Protams, ka tu visu laiku žēlojies un īdi par to, ka Atlētika tev nedod atlaidi! Mēģini izspiest no viņiem ciparus? Ar domu, lai viņiem apnīk visu laiku redzēt savu nosaukumu pieminam šajā saitā, un tāpēc iedod tev ? Sviests! Ej uz lētāku vietu, skidačņiks!

Latviešu tautas 08.12.2016

А ВОТ ТУТ ТЫ ВРЁШЬ: ТВОЁ НЫТЬЁ УЖЕ ДОСТАЛО!

Даже и не думал ныть

Latviešu tautas 09.12.2016

Твоё упоминание атлетики вызывает омерзение и желание поднасрать тебе!

S skidka 09.12.2016

Vladlat иди срать

Latviešu tautas 10.12.2016

С привеликим удовольствием тебе бы насрал под дверь чтобы ты про свою атлетику забыл...

T Tong Po 08.12.2016

Margarita, tējkanna nav maizes klaips, kas ar katru dienu paliek lētāks, jo tuvojas derīguma termiņš.
Dīvaini arī tas, ka "tējkanna", kas jums kalpoja divus gadus, jūs saucat par nekvalitatīvu. Ja Jums tas termiņš šķiet pārāk īss, tad labākais variants ir parastā tējkanna, ko liek uz gāzes plīts. Ir pat tādas ar svilpīti pieejamas.

Nezinu šādu ražotāju, bet tīri teorētiski, pirms diviem gadiem šis ražotājs tikai nāca iekšā mūsu tirgū, tāpēc tās varēja būt iepazīšanās cenas. Vai arī bija kāda akcija, tāpēc nopirkāt savu tējkannu pa lēto.

Ja jums primāri izvēles kritērijs ir cipars - nu paskatieties citus ražotājus, lētākus. Tajā pašā RD veikalā ir daudz lētas "tējkannas", pat lētākas nekā 17 EUR.
Jebkurā gadījumā, sūdzība nav saprotama. Par ko? Par to, ka tējkanna nokalpoja tikai divus gadus? Vai par to, ka precei pa šo laiku ir augusi cena?

iDmore 08.12.2016

Atnācu mājās pēc garas darbadienas.. Kaut kas ir jāiepļūta, lai paceltu savu noskaņojumu.. Apsveicu Margarita, tev tas izdevās..!