www.sudzibas.lv RD Electronics Piegādes termiņš

Rd Electronics - Piegādes termiņš

Es piektdienā RD Electronics pasūtīju WD ārējo cieto disku (viņiem bija vislētākā cena). Man pienāca apstiprinājuma e-pasts, ka pasūtījums ir apstrādāts, reģistrēts utt. Tā kā tā bija piektdiena, man solīja, ka mans pasūtījums tiks izpildīts pirmdien. Pienāca pirmdiena, bet prece tā arī nepienāca. Protams, ka neviens nelikās zinis, lai vismaz mani informētu par "nākamo" piegādes termiņu. Piektdienā sazvanīju RD Electronics internet veikalu, kur man solīja uz nākamo pirmdienu. Pienāca nākamā pirmdiena un tā pat kā iepriekšējā pirmdienā, neviens neuzskatīja par vajadzīgu mani informēt. Es piezvanīju un anulēju pasūtījumu, jo man apnika, ka mani desmit dienas vienkārši čakarē. RD Electronics mājas lapā ne ar vienu vārdu nebija minēts, ka preces piegāde var ilgt 10.dienas un ilgāk. Labi, ka pasūtot preci, es nebiju veicis ne kādas priekšapmaksas.

V

S Sokils 08.01.2014