Rd Electronics - Maldināšana

18.11.2023 RD Electronics internetveikalā veicu pirmsapmaksu par preci, tika norādīts, ka būs jau pieejama 04.12.2023. Bija svētku dienas, tāpēc sapratu, ka atbilde par pasūtījuma apstiprinājumu būs 21.11.2023. 21.11.2023 man zvanīja, no internetveikala un teica, ka šī prece nav pieejama. Es teicu, ka pagaidīšu līdz tā atkal būs pieejama. Šajā sarunā vēl nepieprasīju naudas atgriešanu ar cerību, ka varēšu saņemt savu pasūtījumu nedaudz vēlāk. 22.11.2023 vēlējos zvanīt un pieprasīt naudas atgriešanu, bet pirms veicu zvanu, pārbaudīju vai prece atkal nav tirgošanā un tā bija ielikta atpakaļ tirgošanā. Zvanīju šajā dienā un jautāju par pasūtījuma apstiprinājumu, jo prece atkal ir pieejama, bet man atbildēja, ka IT cilvēki ir nejauši to ielikuši tirgošanā. Vienojāmies par naudas atgriešanu un šajā dienā prece tika izņemta no internetveikala. 23.11.2023 vēlējos pārbaudīt vai prece nav pieejama un tā atkal ir ielikta tirgošanā.
Mājaslapā no 18.11.2023- 21.11.2023 katru dienu pie preces rādījās "Šodien šo preci nopirka 2 cilvēki".
Neieteiktu iepirkties un tērēt laiku RD Electronics, labāk piemaksāt par kvalitatīvu, atbildīgu un uzticamu servisu citā uzņēmumā.

23.11.2023

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 23.11.2023

Labdien, cienījamais atsauksmes autor!
Paldies, ka dalījāties pieredzē!
Saistībā ar notikušo tehnisko kļūmi interneta veikala www.rdveikals.lv datorsistēmā, Jūsu izvēlētai precei bija norādīta cena, kura neatbilst preces vērtībai! Konstatējot neatbilstību, tika veiktas nepieciešamās darbības, lai novērstu radušos datorsistēmas kļūmi.
Korekta preces cena ir 1199.99 €, nevis 119.99€. Balstoties uz iepriekš noradīto informāciju, nodrošināt Jūs ar preci, kuras vērtība uz pasūtījumu veikšanas brīdi bija nekorekta, nav iespējams.
Saprotam Jūsu neapmierinātību ar situāciju! Ja prece ir Jums aktuāla ( pēc korektas preces vērtības cenas - 1199,99 EUR), varam nodrošināt Jūs ar to. Ja šis piedāvājums ir Jums aktuāls, lūdzam sazināties ar mums zvanot 66778899, vai rakstot uz [email protected].

ar cieņu,
RD Electronics

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 27.02.2024

Labdien, Cienījamais sūdzības autor!
Atzīstam, ka radusies situācija ir ļoti nepatīkama. Vēlreiz atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!
Esam Jums snieguši situācijas skaidrojumu, ka arī veicām visas iespējamās darbības, lai risinātu radušos situāciju.
Lūdzam Jūs atzīmēt sūdzību kā atrisinātu. Paldies!
Ceram uz sapratni un veiksmīgu turpmāku sadarbību !

ar cieņu, RD Electronics

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 05.03.2024

Labdien, sūdzības autor!
Atkārtoti lūdzam Jūs atzīmēt sūdzību kā atrisinātu.
Ja Jums rodas jautājumi, vai nepieciešama papildus informācija - lūdzam sazināties personīgi. Paldies!

Ar cieņu, RD Electronics

P punkjisrunkjis 24.11.2023

rdelecroncis ir mežoņu pards kas ielikti sharashikna kantorii

P punkjisrunkjis 24.11.2023

rdelecroncis ir mežoņu bars kas ielikti sharashikna kantorii

S Spuris 24.11.2023

Visticamāk ts kantorelis ar zemu līmeni ,kas jau gadiem notiek ,veido ilūziju ,ka prece ir un esot pirkuši cik tur pircēju. Neiesaku nekad iepirkties šī kantora veikalos,jo krāpniecisjas darbības tiek piekoptas ilgstoši,kā arī cik zinu cenu ziņā noteikti nav no labakājām,kā arī tirgo sabojātas preces un tēlo ka viss kārtībā ir .

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 28.11.2023

Paldies par Jūsu subjektīvo viedokli!
RD Electronics vairāk kā 27 gadus veic komercdarbību, šo gadu laikā esam pierādījuši sevi kā uzticīgu un uz klientiem orientētu uzņēmumu.
Mūsu veikals ir lielākais internetveikals Rīgā un Latvijā kopumā! Mēs piedāvājam tikai oriģinālas pasaulē pazīstamu zīmolu preces no Apple, Samsung, LG, Sony, Philips, Asus, Dell, Electrolux, Indesit un citiem ražotājiem. Visas šīs preces tiek iegādātas tikai no uzticētajiem piegādātājiem vai pašiem ražotājiem, kas garantē mūsu klientiem (pircējiem) preces oriģinālu kvalitāti.
Pirms sniegt atbildes uz klientu pretenzijām, tiek veikta katras situācijas individuāla analīze. Balstoties uz situācijas analīzes rezultātiem, tiek pieņemts lēmums.
Mēs no savas puses darām visu iespējamo, lai izvairītos un samazinātu klientu negatīvu pieredzi pie preces iegādes.
Darām Jums zināmu, ka RD Electronics neražo preces, esam tikai preču izplatītāji, līdz ar to neviens, arī mēs, neesam pasargāti no šādām situācijām. Nopērkot preci jebkur, ne tikai pie mums, var rasties negatīva pieredze.

A anarhist 04.12.2023

Bļaviens , kads stulbs cilvēks, pats sev veica čakaru ar to un pec tam ir vainīgs veikals.
Tik stulbus cilvēkus vel ir japameklē !