Rd Electronics - Maksas numurs

Labdien! Gribas paziņot, RDelektronics mājas lapā ir uzrādīts numurs 66165555 klientu serviss un apkalpošana, bet nav informācijas par maksas tarifu un to esamību! Un es, nopērkot veļas mašīnu, zvanīju noskaidrot, kāpēc nav pievienota lietošanas instrukcija valsts valodā,protams man atteica to nosūtīt, paskaidrojot, ka tā ir tikai elektroniskā veidā. Vai es nopērku preci, pārmaksājot (ja citās internetveikalos šī prece ir lētāka)nevaru saņemt arī lietošanas instrukciju valsts valodā?Vai tad veikalam nav līdzekļu to izprintēt? Galu galā par sarunu ap 6 min. samaksāju 2 euro!!!!Uz RD ELEKTRONICS nekad nezvanīšu!!!

K kreditorsPG 06.10.2016

Kad beidzot cilvēki domās līdzi un sapratīs kad viņiem ir sarunas iekļautas abonēšanas maksā pie viņu operatora un kad nē. Visi gudri tērgā par brīvā tirgus apstākļiem un nesaprot elementāru lietu: zvanot uz numuru, kurš pieder operatoram, kurš nav tava sakaru nodrošinātāja "bezmaksas" sarunu sarakstā, tev ir jāmaksā par sarunu PĒC TAVA OPERATORA NOTEIKTA TARIFA.
Parasti, abonēšanas maksās operatoti iekļauj LMT, BITE, TELE2 un Lattelecom. Bet bez šiem ir vēl vesela virkne fiksēto telefonsakaru nodrošinātāji. Un nav nekāds noziegums, ja kāds izmanto citu sakaru nodrošinātāju pakalpojumus.

Latviešu tautas 06.10.2016

Vispar Latvijā ap 60 fizisko un virtuālo operātoru (Baltcom, MPE, Balticom u t.t.). Ja negribi papildi maksāt, tad ir LMT tarīfu plāns "Brīvība": par 9,95 EUR mēnesī bezmaksas zvani uz jemkuro no 60 operātoru numuriem (izņemot uz numuriem kas sakas uz "90").
Numura piederība
(+371) 66165555
Pakalpojuma nodrošinātājs SIA "CSC TELECOM"
Numura pielietojums Publiskie fiksētie telefonu tīkli

Latviešu tautas 06.10.2016

goo.gl/GQLy6Lcontent_copyCopy short URL