www.sudzibas.lv RD Electronics Характеристики товара

Rd Electronics - Характеристики товара

Приобрел недавно навигацию Tomtom start 60, долго выбирал по характеристикам на сайте http://www.rdveikals.lv/. В итоге дождавшись своего товара к сожалению обнаружил что товар не соответствует характеристикам описанным на сайте, нету и половины того как красиво расписано. Товар с акцией, в других магазинах стоит намного дешевле и без акции. Ну если уже в наглую завышают цены, хотя бы товар продавали действительно заявленный и не обманывали покупателей.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 30.12.2015

Labdien!

Paldies par Jūsu sniegto informāciju.

Pamatojoties uz Jūsu norādīto informāciju, vēlamies atvainoties par radušos situāciju un par mūsu interneta veikala www.rdveikals.lv mājas lapā nekorekti norādīto aprakstu. Atsevišķos gadījumos, tehnisku iemeslu dēļ, var veidoties šāda veida neprecizitātes. Mēs aktīvi strādājam pie tā, lai nākotnē šāda veida kļūdas vairs neatkārtotos.
Būsim pateicīgi, ja Jūs sazināsieties ar mums uz zemāk norādīto Klientu Servissa tālruņa nummuru lai precizētu informāciju par preces modeli, pie kura ir norādīta šī nekorektā informācija, lai mēs varētu labot šo kļūdu.
Kā arī, ja Jūs neapmierina šī iegādātā prece Jums ir tiesības 15 dienu laikā no pirkuma brīža atteikties no noslēgta līguma- saņemt naudu atpakaļ vai veikt preces maiņu.

Ar noteikumiem Jūs varat iepazīties http://www.rdveikals.lv/site/content/lv/414/Preces-atgriešana-noteikumi.html
Paldies.

Ar cieņu,