www.sudzibas.lv RD Electronics Brakis-mobilais telefons

Rd Electronics - Brakis-mobilais telefons

Stasts ir sads. Junija sakuma sis firmas majas lapa pasutiju telefonu. Telefons maksaja 40 LS, nepirku neko dargu-nav vajadzibas pec ekstram. Telefonu sanema mans draugs Origo Rd Electronics veikala piektdiena. Sestdien saku ievadit telefona numurus, kad peksni noblokejas visas pogas. Neko izdarit nevareja. Ta ka pati esmu no Jekabpils, un visus apirus biju atstajusi dzivokli, nedelu sanaca dzivot Rigu, aiziet uz veikalu aiziet nevreju. Papiru tak nav. Pec nedelas pirmdiena devos uz veikalu Jekabpili, kur pardevejs teica, ka nav problemu, ka nosutis uz remontu. OK. Bet kad saka salidzinat uz telefona baterijas datus ar servisa gramatina ierakstitajiem, atklajas,ka Rigas pardevejs bija norakstijis nepareizo serijas numuru. Jekabpils pardevejs atteicas ko labot un nosutit uz remontu, lai vinam nesanakot nepatiksanas. OK. Negribas lai kadam butu nepatikams rajiens, gaidiju vel nedelu, kad mans draugs brauca uz Rigu, kur vins strada un nesa telefonu uz Origo, kur to bija iznemis. Tur par Jekabpils darbinieku pasmejas un teica, ka vienkarsi negribejis neko darit. Aizsutija manu telefonu uz garantiju. Garantija teikst, ka remonts var but lidz 30 dienam, gaiduju daudz ilgak. Pat draugs gaja uz veikalu intereseties. Pec kartejas intereses izradisanas, veikala darbinieki sazinajas ar cilveku, kas veic remontus, atri vien telefons tika sataisits. Piektdiena pusis iznema telefonu un sestdiena bij pie manis. Biju prieciga. Ieliku SIM karti, ievadiju kodu un paradas uzraksts- SIM karte nav deriga. Pameginaju velreiz-tas pats. Ieliku vecaja telefona-viss aizgaja. Tad meginaja mans bralis -lika 2 dazadas SIM un uzraksts tas pats. Tatad-atakal jaiet uz veikalu. Aizgaju uz Jekabpils veikalu, izstastiju savu bedu. Pardevejs ieteica sutit velreiz uz remontu. Paldies, negribu. Atkal gaidit vairak ka menesi. Uzrakstiju iesniegumu, ka velos atpakal naudu - 40 Ls. Pec nedelas sanemu vestuli ar jurista parakstu, ka vinuprat telefons ir kartiba, ka nav nekadas vainas un naudu neatdos. Vienigi varu veikt pati savu ekspertizi utt. Nez ka tas var but-ka man nestradaja ne viena no 3 SIM kartem, a tur viss strada. Pardevejs vel ar ironiju pa telefonu man prasija-varbut no nepareiza gala liku, Atvainojos, ja liktu nepareizi, telefons zinotu, ka nav ielikt SIM nevis ta nedarbojas.
Ar visu so es gribu pateikt, ka si kompanija uzskata pateretajus par idiotiem. Noteikti-telefons bus bijis remonta, kur tas bus atblokets, lai varetu stradat visi tikli. Piedevam, telefons bija kastite uz kuras bija noradits, ka tai valsti, kura tas tika iegadats, darbojas tikai T mobile operators, lidzigi ka pie mums- Tele2,LMT, Bite. Un maksajis vien 15 eiro. Ari cena bij uz kastites. Jau ievedodt Latvija, vins bija pabijis remonta, kur to atblokeja.
Kopsavilkuma-esmu nopirkusi salauztu telefonu par jauna telefona cenu. Un nevienam neiesaku iepirkties RD Electronics veikalos.

I

K kmaja 07.09.2012

Kāds modelis?

I inesez 10.09.2012

Samsung Shark telefons

I inesez 13.09.2012

Sodien sis starpgadijums tika atrisinats. Paldies! Sanemu atpakal naudinu. Izradas ka problema bija servisa, kas maldinaja visus!