www.sudzibas.lv Raibs gar acīm Drausmiga attieksme un neprofesionalitate

Raibs gar acīm - Drausmiga attieksme un neprofesionalitate

"Dāvanu saiņošanas veikals, kurā speciālisti palīdzēs iesaiņot jebkuru dāvanu skaistā un emocijām bagātā iesaiņojumā." shii informaacija, kas mineeta maajas lapaa ir Klaji meli !!!
Pagajushaa nedeeljas nogalee 18.07.2010. ap 12:00 iegriezos shai veikalaa, lai iesainjotu draudzenei dz.dienas daavanu.Pirmajaa piegaajienaa redzeeju ka paardeveeja eed.Izdomaaju tikmeer aiziet pastaigaaties, lai cilveeks mieriigi paeed.Peec briizha iegaaju veelreiz.Jauna meitene seedeeja un uz austinjaam klausiijaas muuziku(visdriizaak, ko gan citu uz austinjaam klausaas).Es kaadu laiku tur pagroziijos papeetiiju kas vinjiem ir paardoshanaa, liidz man pieveersaas: meitene no vienas auss iznjeema austinju un pajautaaja - ko es veelos.Es arii izklaastiiju savu veelmi: veelos interesanti noformeet daavanu, varbuut no auduma vai kartona var ko interesantu izvedot, lai buutu origjinaali, utt. Uz ko man atbildeeja(tonis nebij paaraak laipns, laikam paaraak atraavu no muuzikas baudiishanas) : mees taadas lietas netaisam, paaraak laikietilpiigi, sarezhgjiiti utt. Pat nepaintereseejaas kas pa daavanu un nepiedaavaaja alternatiivu... iebaaza austinju atpakalj ausii un nepieveersa man uzmaniibu... Nu kas taa par attieksmi?!!! Kaapeec normaali cilveeki ir bez darba, bet shitaadas veel straadaa? nu kur iniciatiiva?kur profesionaalisms? kur radoshais gars, kuram jaapiemiit straadaajot daavanu sainjoshanaa?! Esmu Ljooooti viilusies it sevishkji taapeec, ka maajas lapaa izlasiiju, ko shis veikalinjsh piedaavaa un to nekaadi nesagaidot no taas paardeveejas.Pilniig sirds pilna.

I

F Fatts 23.07.2010

Tad vajag sūdzēties tā veikala vadībai, vai tad tajā mājas lapā nav vieta atsauksmēm???

K kriksis 23.07.2010

bet shii tachu ir klachu un zhults bedre..
paldies, ka pabridinaji, tagad uzmanishos no davanu sainjotajiem!!!

S samanta 24.08.2010

Pilnīgi nepiekrītu, dāvanu saiņošanas veikaliņi (abi) ir ļoti pozitīvi un tiešām piedāvā ko vairāk, kā parasti iesaiņotu dāvanu. Meitenes parasti piedāvā ko interesantu un neredzētu.

J Juris 24.08.2010

Nevar tak visam ticēt, ko raksta, man piemēram nepatīk kaimiņš, tad jau es arī varētu uzrakstīt sūdzību par viņu un vēl klāt piedomāt.
Fufelis šitā lapa, nepārbaudītas ziņas.