LIDO Krievu sēta

23.11.2004. ar draugiem bijām aizbraukuši uz Lido"Krievu virtuvi". Bija kādi 20:30 vietas bija pārsteidzoši daudz, tas nav galvenais. Pasūtījām plovu, karbonādi ar sieru un tomātu, šāšliku ar pied. un dažādus saldos. Karbonāde priekš cenas bija ļoti slikta, man pēc tās sāpēja vēders utt. Manam puisim pēc tam bija caureja, taču maniem 2 draugiem kuri ēda Vistas šāšliku pēc tam bija slikta dūša un viņi korķēja turpat Lido!!!Piemēram es tur vairs nekad neiešu uz Krievu lido.

G gu 27.11.2004

po4ti kazhduju nedelju tam obedaju ili uzhinaju , i NI RAZU takogo so mnoj ne bilo! Vsegda vse vkusnoe, svezhee.

N Nova 26.07.2007

Krievu Lido vienmer viss ir bijis ok, garsigi un svaigi. bis klibo darbinieku latviesu valoda, bet tas tur pat piederas :)