R.E.Expert

Vai kāds ir braucis caur šo firmu strādāt ārzemēs? Gribētu dzirdēt kā tas ir? Iepriekš paldies visiem.

D Dina 02.08.2009

Atbildes (13)

N Natalja 03.08.2009

U menja dvoe znakomih uehali cerez R.E.Expert na Kipr . Oni dovoljni .
Tam ih vstreteli . Vsjo kak i govorili . Vsjo bilo dokumentaljno oformleno .

R Rita 04.08.2009

Iesaku ĻOTI iedziļināties tajā visā, ko šī firma piedāvā un pārliecināties vēl un vēl, jo mana pieredze bija negatīva! un zinu arī cilvēkus, kuri arī nav bijuši apmierināti!

E Elena 04.08.2009

zovut na rabotu... V internete na6la informaciju, 4to oni predostavlajut rabotu za rubezom. Esli ja pravilno ponimaju, eto dostato4no molodoe predprijatie...
menja o4en' interesuet ves' mehanizm ih dejatelnosti. Podelites' pozalujsta cennim opitom

M milicis 05.08.2009

Rita, par negatīvo pieredzi vari ko vēl pastāstīt?

J Jakov 10.08.2009

Laba firma .

A ainara mamma 12.08.2009

Sastāsta zelta kalnus, bet reālā situācija tur ir pavisam cita...

I Indulis 29.08.2009

Biju šaja virma runajos,labi izklausas,neticas,ka ta ir taisnība.Viņa ir dabūjusi licenci dabā iekārtošanai NVA,ja kāds būtu tur sūdzējies,licenci atņemtu.nu nezinu.meģināšu risket.

E edzis 17.09.2009

Es sii gada junija vai julija vairs neatceros ari cereju meklet laimi sai firma. aizgaju- notika intervija ( anglju valoda )- viss ta ka butu ok- rezultata esmu zaudejis 35 Ls, bet piedavato vakancu lidz sim bridim nulle. visadi citadi nekadu citu atsauksmju man nav...

A Andris 22.02.2010

neizmantojiet šis firmas pakalpojumus. Piedavāj mums 5 puishiem darbu Holandē, siera rūpnīcā,finālā esam visi atpakaļ Latvija,pēc 2.ned. Noturēja mūs tur 2.ned. "paroja " ar solījumiem,ka kārto dokomentus,finālā,pēc 2.ned. aizgājam uz fabriku 2.dienas nostrādājam( bez maksas) un mums pateica,ka mūs neņem ( angļu val. nezinam) Es perosnīgi noliku angļu val. eksamenu,pārējie puishi arī. Un angļu val. ītenība tur vispar nevajag,stāvi pie konvejiera un siera ruytuļiem apgriez malas. Pārsvarā tur stradaa poļi,kas vispar valodas nezin:(Un tur viss ir nelegāli,nekādas nodokļu kartes ar nemaz mums nebij jaizņem( kas Holandee ir prasība,lai varētu strādāt legāli) teica,ka pati firma maksās nodokļus,tad ir mazs ticams:( jo tur visi pārejie ar ko aprunājos strāda nelegāli.Un katrs stāsta kaut ko citu,finālā esam atpakaļ,tagad ir iesniegumi ekonomikas policija. Jā un vēl kad es teicu,pagaidiet,es zinu angļu valodu,ko jūs runājat,man atbildēja,vispar darba nav,bet tajā pašā laikā,kad mums bij jaizvācas no istabiņas,ko piedavaja taa fabrika,atbrauca atkal 5 puishi no tās pašas firmas ;) Tā kāa,spriežat paši!Pārbaudiet,varbut jau ir atņemta license!

E EVGENIJS 01.03.2010

oCENJ XOROWAJA FIRMA , 3 ZNAKOMIX UEXALI CEREZ NIX RABOTATJ VSJO CUDESNO I SAM SOBIRAJUSJ S DEVUWKOJ CEREZ NIX EXATJ.

ā Āris 01.03.2010

Dārgais Andri, tu gan esi losis! :)) Man draudzene stāstīja, kā jūs pirmajā naktī pēc atbraukšanas aizmukāt no mājas nezināmā virzienā. Sen nebiju dzirdējis par tādiem idiotiem, tā turpiniet, nesiet Latvijas vārdu pasaulē! xD
P.S. Žēl mātes, droši vien viņai jau apnicis lūgties lai bezjēdzīgo dēlu neizmet no katra darba. Tiešām žēl!

T Tatjana 10.05.2010

Nichego horoshego skazat ne mogu, parnej otpravili v Golandiju tipa na srtojku, promarinovali 2 nedeli, rabotu ne predostavili, zavtrakami kormili, dengi zakonchilis u nih, i prishlos vernutsja, chetvero sutok do Rigi dobiralis.
tupo kinuli, po polnij programme, a situacija bila v sledujushem, manager kotorij ih tuda otpravlal, probival firmu etu stroitelnuju firmu, ee v baze dannih neokazalos, kak potom vijasnilos, no vsjo ravno ljudej tuda otpravili.
itak vremja tjazoloje, ljudi poslednije kopejki sobrali v nadezde na rabotu, v dolgi zalezli, i vernulis nischem, tochnee s dolgami

D darbiniece 13.07.2010

Pilnīgi piekritīšu Tatjanai, tā ir krāpnieku firma... tikai iekasa naudu un problēmas risināt negrib... pie tam licences, kā izradījās viņiem arī nav...

Pievienot atbildi