Nepatiesu zinu ievietošana

Vai patiešām nav jāparbauda kā ir patiesi un var ievietot jebko ? Ja šis jautājums līdz pirmdienai netiks atrisināts par SIA "I L un S" un izdota laikraksta "INFO LATVIJA" NEPATIESO ZINU ANULēšANU , būšu spiesta versties tiesā, lai katrs pierada savu "patiesibu" un saņem pēc nopelniem. P. S. visus šos "sludinājumus" ievieto 2 cilveki , uzdodoties par Inesi, Juri utt., jo SIA "I L un S" nav ta vieta , kur var uztureties parazīti un prasīt ls 500.00

L Leonora 01.08.2009

Atbildes (39)

L Leonora 05.12.2009

Gunta Bulmane un Svetlana Gurska, Jūs man nedraudat ar izrēķināšanos un , ka būs vēl trakāk. saprotat, ka Jūs nevienu cilvēku ar spaidiem un viltu nevarat likt ziedot un ielikt logus Jūsu b- bai "Gimenes centrs mūsu Nākotne" . Labāk sākat atvainoties visiem tiem cilvēkiem, kurus Jus esat nobradājušas , piesmējušas, ja vini nevar dot ziedojumus tik cik Jums vajag apspļāvušas un izmetušas.
Atvainojaties šiem cilvēkiem un ģimenēm. vai var Gimenes Centru vadīt cilvēki, kuriem nav , ne kultūras , ne intelekta, cieņas pret cilvēkiem un par to daudz pasludināto lielo mīlestību - taču nav ne smakas !
Attopieties un beidziet garigi izvarot cilvēkus !

K kristīneBaklane 05.12.2009

man nav vārdu... žēl tevis, jo kaut kādas problēmas ar VISIEM darbiniekiem rodas tieši TEV... rēķināt ar tu nemaz neproti..... turklāt dāvanu karti esmu saņēmusi tikai 5 ls vērtībā , nek;ada kosmētika, nekas tāds nav bijis.
Par tiesu, es 100% zinu, ka tiesas dienā tu biji uz vietas Vaļņu ielā 12a, Cēsu tiesā tak tevi jau padsmit gadus pazīst un zin, ka nav jēgas atlikt tiesu dēļ tavām mahinācijām. Ko tad tu tagad tiesā teiksi, ka sūdzēsi mani, par to, ka man nesamaksāji?
UN kā ar citiem parādiem, k-rautai 600 lati par katalogiem, ko nesataisijāt un ladarības organizācijai logi, par kuriem vini smakasaja, bet logu kā nav tā nav?
par manu parazitēšanu saprotu, žēl, ka vis Jums ādi darbinieki gadījušies, arī Tukumā :) arī tiem, kam paldies šodien sakāt, kad būs jāsāk alga maksāt, tad vairs tik labi nebūs, arī es savlaik biju rado;sajā un labajā komandā, biju laba darbiniece, labi vien, ka tik maz nostrādāju.

S Skarbais 05.12.2009

ROKAS NOST NO LEONORAS !!!!!!! Mēs grūtā brīdī esam kopā ar Tevi.

10 gadu sadarbības partneri "Nagu maucēju un skalpa dīrātāju bezpeļņas biedrība'

"T U M Š I E M E Ž I "

. . 05.12.2009

www.tv3.lv mājas lapā var aplūkot raidījuma BezTabu 3.decembra raidījuma atkārtojumu arhīvā, tur var iegūt kontaktus no sižeta, kur apvienojas cilvēki pret Leonoras ļaundarībām, lūdzu piesakamies un apturam viņu...

L Leonora 05.12.2009

Kristine baklane , paskatoes uz saviem darniem, par mani neuztraucies un ka skatos patik aizstavet neliesus. pasaki kads TAVS DRAUGS , PATEIKSU, KAS TU ?
Tiksimies likumiestade ! Ne jau man Tu boja reputaciju , bet sev, jo kurš darba devējs ņems lejerkasti ! 20 gadi, 15 darba dienas un tik daudz notikumu, jā !

D Dainis Porgants 05.12.2009

Bet Tu Noriņ - sēdēsi cietumā...! HA HA

D Dainis Porgants 05.12.2009

Palika neatbildēts jautājums par SIA NODUS 600Ls... Vai arī tos tu Leonora neizkrāpi no viņiem par katalogiem? Kā tu ir ar to maksājuma orderi un uzreiz pēc tam atsaukto maksājumu? Vai tad tāpēc tev neatnāca k-rautas katalogi, par kuriem tu naudu saņēmi..? :D :D

K Kristīne 05.12.2009

Kad mums vajadzeja satikties likumiestādē, tad tu neatnāci, bet tici man, mes vel tiksimies un es ieradīšos, atšķirībā no tevis....
labi vien, ka tik īsu laiku pie tevis nostrādāju, ko tad man... vajadzēja ar tevi kopā tavās mahinācijās piedalīties un krāpt citus, paldies nē. Man vismaz pietiek drosmes tev pateikt kaut ko pretī, mani tavas apmelošanas un visas citas ķengāšanas neapturēs paust viedokli, pietiks Cēsīs un citās pilsētās krāpt darbiniekus un citus, bet godīgus uzņēmējus!
Visi jau no tevis vairās, bankās darbinieces vairās tevi apkalpot, jo ar tevi komunicēt nav iespējams, telekomunikāciju uzņēmumos darbinieki zīlē-kurš ar tevi runās, darba inspekcijas darbinieki neriskē pie tevis dodties ar svarīgiem dokumentiem, jo tu jau tos vispirms paraksti un tad sašvīkā,drīz jau visi ar tavām histērijas lēkmēm apradīs un tu vairs neko nepanāksi.

I ienaidnieciņš 05.12.2009

Leonora, ko atbildi uz "nepatiesiem" rakstiem, visiem tava taisnošanās jau sen piegriezusies!!!!
FUUUI tadam uzņēmējam

V Viens no tiem... 05.12.2009

"Ah, atkal Drozde" tā mēs nostenējāmies kad viņa atkal kaut ko gribēja pasūtīt, un čīkstēdama ka klients maz maksā mēģināja mums nokaulēt cenu.
Labāk no Drozdes nepieņemt nekādus pasūtijumus nekā izpildīt par smieklu naudu un klausīties viņas über krutās vēlmes un čīkstēšanu.

J Juris 05.12.2009

Šobrīd vēl ir Drozdes kundze, bet cik noprotams, tad drīzumā taisā mainīt uzvārdu, bet šādam cilvēkam ar uzvārda nomaiņu vien nepietis, jāiet pie plastiskā ķirurga , lai seju pārtaisa, jo visi jau viņu atpazīst.
Man kauns, ka Latvijā šādas personas vispār pastāv, kas bojā visu tās tēlu. Grauj visu priekštatu par uzņēmējdarbību.

T taisnā tiesa 07.12.2009

Nu, jā - cerams, ka arvien vairāk Latvijā uzņēmumi sāks solidarizēties un kopīgiem spēkiem mēģinās pievērst policijas uzmanību šādiem gadījumiem. Arī es pārstāvu uzņēmumu, kuram ir bijuši darījumi ar minēto kundzi. Tā kā saistības nav izpildītas, tad noteikti izdarīšu visu no sevis atkarīgo, lai vērstos pret pašu uzņēmumu tiesā un pret tā amatpersonām policijā. Ceru, ka tv sižets un lielais ieinteresēto personu skaits liks policijai aktīvāk ar šo lietu padarboties, savādāk Latvijā lēnām cilvēki jau ļaunprātīgi sāk izmantot SIA ierobežoto atbildību. Cerams, ka šajā gadījumā viss būs citādāk un amatpersonas atbildēs ar savu personīgo mantu.

J Juris 07.12.2009

Arī es kādu laiku strādāju pie šīs burvīgās kundzes. No sākuma strādājot, likās ka viss ir labi, darba samaksa nedaudz kavējās, bet tas tika atrunāts, ka šobrīt Latvijā ir krīze uyn visiem uzņēmējiem iet traki, tāpēc arī nevar tik laicīgi samaksāt. Pēc kāda ilgāka laika prasto samaksu, pēkņī iepriekšējie visi brīnisķīgie darbi (Leonora visu laiku teica, ka darbi ir ļoti labi, kvalitativi utt. ) sāka no viņas mutes parādities kā lieli brāķi, maketi nepareizi, klienti sūdzoties, nekas neesot labi izdariits utt., ka tikai tērēts uzņēmuma finanses papīros utt. Sākās milzīga apmelošnas un apsaukāšanās vētrs, gan ar lamu vārdiem līdz pat Dieva piesaukšanai un nolādēšanai. Darba samaksaw vēljoprojām nav sagaidīta, un visticamāk ka nekad nubūs arī.
Šai sievietei maigākais sods būtu cietums, par visu to ko nodarījusi ļoti daudziem cilvēkiem.

A Apkrāpta 09.12.2009

HA LEONORA, TE JAU VAIRS NAV KO PIEBILST, TE JAU CITI IR PATEIKUSI PAR TEVI,TADA TU ESI BIJUSI PRET MUMS VISIEM UN TA IR TAISNIBA,TAVA VIETA IR TRAKO NAMAA, TEV IR SLIMI NERVI,MUZIGAA AKTRISE:D CREAMS KA DRIZ ARI NONAKSI TRAKO NAMAA, PIERADIJMI IR DAUDZ, NE TIKAI NO STRADNIEKIEM,BET ARI NO KLIENTIEM UN CITAM IESTADEK KAS AR TEVI SADARBOJAS KAA PAR NOŽĒLU............

V velviens apkratais 09.12.2009

kur tad esi pazudusi lielaa kraapniece? trako namaa seedi ka vairak komentarus neraksti,ak tad nervi vairs neiztureeja jaa, sajuki prataa beidzot pa pilnu programmu? ak tu nabaga Norinja.Pati vien vainiga, ne jau kads cits.SUNS ZIN KO ĒDIS.

J Juris 11.12.2009

Nav, nav pazudusi. tik sāk visu atkal no sāuma ar jauniem upuriem.

I inese 13.12.2009

re atkal Tukumā- jāiet prasīt sava nesaņemtā alga. bet vispār nesaprotu, kā tas iespējams, ka negodīgam cilvēkam viss izdodas nesodītam. bet apkrāptie staigā bez naudas un knapinās, kamēr krāpniece dzīvo cepuri kuldama un jau ne pirmo gadu. varbūt tiešām tā mūsu policija un citas iestādes ne velnam neder ja nevar savaldīt vienu sievišķi? pati strādāju un redzēju tiesas pavēstes nāca kaudzēm un viņa tās vienkārši ignorēja...

K Kristīne 13.12.2009

ja nav iespējas griezties tiesā, tad jāraksta iesniegums policijā un jānes visiem, kas apkrāpti, jo tā jau ir ar nodomu krāpšana, nav jau tā ka uzņēmumu piemeklējuši grūti laiki un nevar izmaksāt darba algas, lai policijā redz... lai ierosina krimināllietu, tā kā uz priekšu...

A Apkrāpta 14.12.2009

jaa inese ,to es arii redzeju, ignoreja tada veidaa,ka saplesa un izmeta misenee!

Pievienot atbildi