internetu saites

Labdien,Gribēju jautāt, vai nav latvijas likumdošanā, vai mājas lapas izveides nosacījumos punkts kurā iekļauts, ka personai, kurš ir piereģistrējies kādā mājas lapā, jebkurā brīdī viņš var no mājas lapas izdzēst savu profilu, vai palūgt to izdzēst administrātoram????Jautājums tāpēc, ka esu pieteicies smscredit.lv, protams saņēmis kredītu, laicīgi atmaksājis un jau kādu pusgadu nav bijusi ideja paņemt kredītu, bet zemapziņā sēž doma, ka vajadzētu ;)Pats par sevi saprotams, ja būtu izdzēsies tad iekšējais miers būtu saglabājies...Uzdodot jautājumu smsCredit.lv vai varu izdzēst profilu, viņi man laipni atbildēja ka tas nekādā ziņā neesot iespējams...Vai varat lūdzu man sniegt nepieciešamo info, lai varu dzēst neatgriezeniski savu profilu no šīs mājas lapas, lai nākotnē nepieļautu neatgriezeniskas kļūdas :))))

P pugyy 13.02.2013

Atbildes (2)

S Snail_91 15.02.2013

Es domāju ka šeit ir problēma ar tiem pirmajiem bezmaksas kredītiem un šī iemesla dēļ tevi atsakās dzēst ārā, jo savādāk pēc katra kredīta tu varētu pieprasīt sevi izdzēst un ņemt atkal pirmo kredītu bez maksas..

Nu bet pa lielam, jau ko tad tev tas maina esi izdzēsts vai nē?

Ja nu galīgi negribās tur būt, tad palūdz lai tavu profilu varbūt nobloķē! :)

A ABC12345678 16.02.2013

ssis tev var paliidzeet