Ceļojumu aģentūras.

Labdien.Vai kāds nošejienes var padalīties ar informāciju par aģentūru "LAIMTURE", kādas atsauksmes par ceļojuma organizēšanu.

J JurisLipmanis 17.03.2010

Atbildes (4)

B baiba 18.03.2010

te pat augsa ir tuksa lodzina un blakus vards meklet- uzrakstiet tur laimture un lasiet

I Inga 20.03.2010

Krievu kantoris ;-), virzieni - Krievija, cehija, Francijas, ziema bij lapzeme (pāris reizes gadā), pārdod citu firmu programmas (dzīvo uz komisijas). Iesākumā visi dikten laipni, attieksme var mainīties, pat ja jūsu pretnzija būs pamatota. Kopumā - neieteiktu, tāds neīstuma kantoris

M mudite 20.03.2010

krievu kantoris- laikam nozime automatiski slikts kantoris ? noteikti zinu,ka vini daudziem marsrutiem ir pati operatori,tapeic ne vajag runat to ko nezinat.Un uz komisijas tagad dzivo 95 % turisma firmas. Un tas nav slikti.Laimture nav nemaz sliktak par latviesu kantori Impro un c.

I Inga 23.03.2010

jā, slikt kantoris - neko nesaprot no viesnīcu rezervācijas, virzieniem, un kādi tur operatori, 10 gadus esmu tūrismā, neko šie vēl nav "operējuši" ;-), pasūtījuma grupas - tās jā, gadās, bet neklas vairāk arī nav. Domaju - drīz iznīks

Pievienot atbildi