Apdrošināšana

Labdien! Interesē vai man ir tiesības pieprasīt no trešās personas apdrošināšanas kompānijas remontu dīlerservisā, ja manai automašīnai ir nodarīti būtiski virsbūves bojājumi, sakarā ar to, ka persona, kas šajā gadījumā ir vainīga ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā un ir apdrošināšānas ņēmēja apdrošināšanas kompānijā "Balta".Tā kā ceļu satiksmes negadījumā manas vainas nav bijis, uzskatu, ka esmu tiesīgs prasīt sava auto remontu dīlerservisā ar visaugstākajām garantijām par kvalitatīvu remontu, nevis kādā "kaktu" servisā ko piedāvā apdrošīnātājs. Manam auto ir 7 gadi.Vai ir kāds likumisks pamats to pieprasīt, varbūt ir kādi citi veidi kā panākt sev labvēlīgu rezultātu. Kā labāk būtu rīkoties šājā situācijā, kad vēlos saņemt kvalitatīvu servisu?Paldies par atbildi jau iepriekš!Ar cieņu,Normunds

N Normunds 02.01.2010

Atbildes (1)

N normunds 03.01.2010

aizmirsti, tā taču ir balta

Pievienot atbildi