Pulksteņu,juvelieru darbnīca

Pulksteņu,juvelieru un citu sīkumu darbnīca Vaļņu ielā pretī Universālveikalam,bez nosaukumaSievietes, kas jūt anrtipātijas pret čūskām!!! Lūdzu neejiet šai darbnīcā, jo tur uz letes ,tieši apmeklētājiem pie deguna stāv KOBRA( kaut arī mākslīga, bet vienalga šausmīga). Tā kā Rīgā nezinu nevienu citu elektrodarbnīcu (pat tik šausmīgi dārgu), tad esmu pilnīgā ķezā, jo es tur vairs nevaru ieiet. Tam ir jābūt pilnīgi slimam cilvēkam ,kas kaut ko tādu var uzlikt apmeklētājam pie deguna. Pie tam tādas vietas parasti apmeklē sievietes, jo vīrieši paši visu prot salabot.

D Diana 10.08.2006

Ļ.cien. Anita.Neizprotams Jūsu sašutums par veikala-darbnīcas dekoriem. Redziet, no seniem laikiem čūska it īpaši kobra tika uzskatīta par visa dzīva Karalieni un tieši čūskas rotāja Ēģiptiešu valdnieku kroni. Kobra vienmēr bija greznuma un luksusa simbols. Ja tā padomā... dārglietas vienmēr apdraud savu īpašnieku (piesaista uzmanību un līdz ar to zagļus; arī bojā cilvēka raksturu savā ziņā...) Tāpēc ir loģiski un saprotāmi kāpēc tādā vietā čūska ir izmantota kā dekors.P.S. Nekad neesmu bijusi šajā veikalā, bet tagad noteikti aiziešu :)

A An Mari 29.01.2007

Vēlos Jums pateikt, ka juvelieru darbnīcā Sesku ielā "Diadēma" visvieglāko remontu nevar uztaisīt kā pienākas. Manu sarauto ķēdi meistars ļoti neglīti salaboja un starp citu tas maksāja 3 lati.

A Anita 28.05.2007

Tai, kas atbildēja manai replikai. Varat labāk iet pa taisno uz Zoodārzu uz reptiļu māju. Tur būs jums piemērota, dzīva sabiedrība.