www.sudzibas.lv Prozaluzi Slikts serviss

Prozaluzi - Slikts serviss

Mana pieredze nebija ne tuvu apmierinoša vairāku aspektu dēļ. Bijām pieteikuši, lai atbrauc samērīt žalūzijas. Meistars vairākas reizes solīja, ka būs, bet visu laiku kaut kas notika, kāpēc netika. Beigās atbrauca ar lielu laika nokavēšanos. Samērīja, iedeva mums izvēlēties žalūzijas. Izvelējāmies, bet tad viņš bija nepareizi pierakstījis kodus, nācās pēc tam izvēlēties no telefona attēliem (protams, ka tad Gaisma bija savādāka un paņēmām citas) . Pēc tam viņš solīja vairākas reizes, ka brauks uzlikt, bet atkal visu laiku kaut kas gadījās un tikai pēdējā brīdi atlika un atlika. Atbrauca vienu dienu ar nokavēšanos un uzlika. Bet 1 žalūzija bija pagatavota nepareizajā izmēra un tad to vajadzēja pārtaisīt. Solīja, ka tas notiks ātri, max 3 dienu laika. Bet beigās ievilkās vairāk kā nedēļu un arī tāpēc, ka mēs pasi zvanījām un atgādinājām. Atkal viņš nebrauca, tikai solīja un attaisnojas, iemesli bija visai smieklīgi, pēdējais bija, ka viņam mašīnu brauc kaut kas skatīties, tāpēc nevar atbraukt veikt savu darbu. Mums nervi arī vairs neturēja, jo visu laiku viņa dēļ bija jāpārceļ savi plāni. Solīja, ka atdos atpakaļ 50€ no iemaksāts naudas, jo laikam tomēr sajūtas beidzot vainīgs. Atbrauca, uzlika pēdējo žalūziju (atkal ar stundu kavēšanos nekā solīts) , nekādus 50€ neatdeva, protams. Serviss galīgi garām. Žalūzijas arī neteiktu, ka kvalitatīvi uzliktas. Katra vietā līstītes gar logiem sava izmērā, žalūzijas “ķeras” un nevar brīžiem atvērt vai aizvērt, kā arī speciālas žalūzijas, kuras ir blackout, kas nelaiž cauri gaismu, tāpat nav uzliktas taa, lai tā Gaisma cauri netiktu. Beigās viņu mājaslapā solītās 3 dienas pārvērtās par vairāk kā mēnesi. Ļoti slikts serviss, neiesaku!

Papildināts Daina Vaitaite 23.03.2024

Sūdzējos darba vadītājam, nekas netika atrisināts

P PatiesaRiga no Ilgas 24.03.2024

Gadās. Tā daļa Rīgas manas Rīgas.!