www.sudzibas.lv Promolat neestrādājiet ar/iekš Promolat

Promolat - neestrādājiet ar/iekš Promolat

SIA Promolat vadība pret darbiniekiem izturās kā pret savu īpašumu, neizmaksā norunātās algas, visādi citādi cenšas no darbiniekiem izspiest/noņemt ko vien var. Kad kāds darbinieks aiziet prom, tas tiek uztverts kā lielākais ienaidnieks un sliktākais cilvēks uz pasaules, reiz iekļūstot šajā uzņēmumā - normāli jūs prom netiksiet. Helmuts Linde un Tamila Linde uzskata sevi par ausgtākās klases cilvēkiem, kā viņi teiks, tā būs. Bet, ja viņi pēķšņi izdomās, ka tomēr nebūs tā kā viņi ir teikuši, tad tā arī nebūs :) Neiesaku ne strādāt šajā uzņēumā nedz arī ar viņiem sadarboties, jo piegādātājiem viņi arī nekaunīgi nemaksā.

Z

I Inga 02.01.2011

Negribētu piekrist - strādāju šajā uzņēmumā pirms vairākiem gadiem. Mūsu sadarbība bija laba - alga tika izmaksāta, kā līgumā noteikts, man uzticējās, nebija nekāda savādāka attieksme, mans viedoklis tika uzklausīts un cienīts. Tamila ir jauka sieviete, tiesa gan pilnīgs kontakts mums nebija - to gan ietekmēja mūsu dažādā tautība un raksturi, bet nekādas negācijas neizjutu. Helmuts - manuprāt, gudrs un interesants cilvēks - regulāri apmainījāmies viedokļiem - tiku uzklausīta kā līdzvērtīga kaut gan mana pieredze ar viņa nav salīdzināmas.
Kad mainīju darba vietu - izrunājam šo situāciju un viņi saprata mana lēmuma iemeslus - bija no manas puses mainījušies nosacījumi, viņi tos uzklausīja, piekrita, ka nav gatavi tos pildīt un neaizturos novēlēja veiksmi tālākajā darbībā, turklāt atstāja iespēju atgriezties. Manuprāt ir svarīgi sevi pareizi nostādīt, darīt ko no tevis prasa un pretī būs tāda pati atdeve - man katrā gadījumā - atmiņā palicis kā ļoti jauks laiks.

B bijusīdarbiniece 04.12.2011

Vadītājas Kristīnes laikā ar Promolat viss bija kārtībā, jauka atmosfēra, draudzīgs kolektīvs, bija patīkami strādāt. Bet mainoties vadībai nomainījās arī iekšējā atmosfēra, uzņēmuma sāka iet sliktāk. Kas tur notikās beigās - vienkārši ārprāts, ar mieru tur nevarēja aiziet.