Proktologs Andrejs Vanags - Diagnoze, izmaksas

Apmeklēju šo dakteri ARSā pirms kāda laika.
Sākotnēji sūdzējos par nelielu diskomfortu Hemoroīdu sakarā.

Šī jaukā un saprotošā daktera apskates laikā gandrīz noģību no sāpēm. Pēc tam vēl nedēļu ar aukstiem sviedriem gāju uz tualeti.
Aptuveni pēc 2 mēnešiem tikai sāku justies tik labi, kā pirms šīs apskates.
Interesanti, ka Dakteri Vanagu ļoti izbrīnīja par ko gan es tā lokos no sāpēm.. Vai tad esot tik traki.

Diagnoze tika noteikta un operācijas cena aplēsta ap 900 EUR.

Pēc tam Drošības pēc auzgāju pie cita speciālista un protams, ka nekāda steidzamā un tik dārgā operācija nebija nepieciešama un arī pie apskates ne ar ko briesmīgāku par saprotamu diskomfortu nesaskāros.

Varbūt kļūdos, bet radās sajūta, ka cilvēks vēlēdamies radīt pamatu nopietnākai operācijai, nedaudz vairāk kā būtu nepieciešams saplēsa manu vārīgo vietu.

L lica 12.05.2014

Man līdzīga pieredze ir pie cita ārsta Veselības centrā 4. Bet tad griezos ARSā pie dr.Vanaga un varu dot tikai vislabākās atsauksmes. Operāciju arī man veica un pat lētāk kā bija paredzēts. Tā kā man ir pilnīgi pretējs viedoklis un pieredze pozitīva.

C cory 31.05.2014

Par dr.Vanagu tikai tās labākās atsauksmes! Bet katram savs.. nevar būt labs visiem :)