www.sudzibas.lv pro-force Darbs iekš Pro-Force recruitment

pro-force - Darbs iekš Pro-Force recruitment

Jāsāk jau ar to, ka nevajag lasīt un ņemt pa pilnu iepriekšējās sūdzības par firmu Pro-force. Jo tas, ka kāds dzeršanas vai lāda cita noteikumu pārkāpuma dēļ ir bijis izmests no darba nedod tiesības gvelzt muļķības par uzņēmumu, kurš jūsu vietā nokārto visus papīrus bez maksas un nordrošina jums transportu un darbu visu strādāšanas periodu. Protams, ir cilvēcīgi ja algas izmaksājot kāda stunda trūkst, bet tieši tāpēc ir speciāla forma, kura jaaizpilda lai trūkstošo naudu saņemtu. Vēlējos tik pateikt, ka labāk runājiet ar cilvēkiem kas vēl joprojām strādā šajā uzņemumā.
Tāpēc ja tev kājas, rokas aug no pareizās vietas, vari mēģināt painteresēties par piedāvātajām vakancēm.

P.S skaļajam bļāvējam par rasismu un poļiem vārdu virkne mutes aizvēršanai. Recruitmentā strādā latviete Baiba, kurai varat arī caur uzņēmuma saitu jautāt neskaidro.

Veiksmi vēlot!
Rūdolfs

J julija.julija26 06.08.2012

1. šajā uzņēmumā strādā jauki un laipni cilvēki līdz brīdim...kad kādam rodas pretenzijas. 2.vai tas, ka karavānas ir briesmīgas un tajās, piemēram, nedrīkst turēt sildītāju, un ja tur tomēr to ieliek var dabūt 25 mārciņu sodu, ir normāli? 3.NEKAS nenotiek bez maksas, tā kā šis vispār nav apspriežams temats! 4. šī sieviete- Baiba, pēc pieteikšanās un darbā pieņemšanas, vispār nav sasniedzama!

Patiesībā, es cilvēkiem ieteiktu braukt strādāt tur, kur ir viņu radi un draugi, ja ir iespējas. Un ja galīgi nav un darbs ir vajadzīgs tieši tagad un uz vietas... tad labāk ir doties ''uz dullo'' vienkārši uz Londonu. Pa vasarām tur ir ļoti reāli dabūt darbu ejot un jautājot restorānos, bet tomēr ir nepieciešamās angļu valodas zināšanas.

Lai Jums veicās.