Privātpersona - kobi

vai ir kādas ziņas par kobi herman...perona, kura it kāaizdod naudu no 1000- 950000 eur. esmu eksperts, meklēju godīgus cilvēkus, aizdodu tādu un tādu naudas summu, procentu likme 2%.so ziņojumu var izlasīt sūdzība.lv mājas lapa...palīdziet vai tā nav krāpšana. jo es it jau esmu pieteikusies, bet prasa jau tagad KONKRĒTU NAUDAS SUMMU, LAI SAMAKSĀJU.KA ES VARU ZINĀT, KA MAN TĀ NAUDA NEAIZIET PA VĒJAM...

J JānisVīksna 11.07.2011

Kārtējais krāpnieks meklē LOHUS!! Jābrīnās, ka ir vēl ļautiņi, kuri ir gatavi uzķerties.

T ToLiene 11.07.2011

Vienīgais, ko šis tev var iedot-atsūkāt.

J Jānis 11.07.2011

Tipiska krāpniecība. Piedāvājums, pēc tam, lai saņemtu vajag kādu naudas summu. Ja nesūtīs, tad atlaidīs mazāku summu, ar izdomātu iemeslu. Ja kaut ko aizsūtīs, tad krāpnieks jau būs gandrīz drošs, ka varēs dabūt vēl un vēl, pielietojot visādas metodes. Par šīm shēmām var googlē iemest "nigerian scam"