www.sudzibas.lv Prieks Tūre Ужасный сервис

Prieks Tūre - Ужасный сервис

Какой раз решили попутешествовать с приекс туром, хотя после каждой поездки оставались недовольны. И так, в феврале 2016 года дали залог по 100 евро на трое человек на поездку на крит. К сожалению, по очень уважительной причине (по причине серьезного заболевания) не можем поехать, компания не хочет возвращать наш залог, так еще и персонал отвратительный! Ужасная компания, одни мошенники, всегда на всём экономят! Будем всех знакомых отговаривать от поездок с этой компанией!

л

J John Johnson 22.03.2016

Каждый раз недовольны компанией, но при этом все равно продолжаете ее использовать....

Я просто не понимаю таких людей.......

N NL 09.04.2016

Nesen es braucu uz Čehiju ar Prieks TŪRE./12.03.2016/
Gids patika- sauc Žanna Petere.
Pa ceļam Žanna sniedza daudz interesantas un lietderīgas informācijas- teicami gan latviešu, gan krievu valodā.
Arī paskaidroja, kur ir izdevīgāk mainīt naudu.
Perfekti pastāstīja un parādīja Prāgas plānu, un kur var ne dārgi un garšīgi nobaudīt nacionālos ēdienus .
Un, protams, bija sniegta informācija, kā ērtāk tikt pašiem līdz viesnīcai.
Pa ceļam mēs izskatījām interesantas filmas gan latviešu, gan krievu valodā. Paldies par visu gidei Žannai !
Pēc šī ceļojuma uz Čehiju ar Prieks Tūre personīgi rekomendēju saviem draugiem šo ceļojumu. /24.03.2016/ Draugi , savukārt, nebija tik ļoti apmierināti (bija cita gide - Iveta). Lietderīgas informācijas bija ļoti maz, bet vairāku vulgāru joku netrūka gan. Filma tika rādīta vēlu vakarā (nez kāpēc) , un tikai krievu valodā- tas traucēja tiem, kas jau gulēja.
Liels lūgums - katram gidam, jo īpaši tādiem, kā šī Iveta, uzņēmuma labā ekskursijām gatavoties daudz labāk.
Mēs saprotam, ka gide visu to ir redzējusi jau noskaitāmas reizes, bet tūristi - parasti pirmo.
Mēs ceram uz ilgtermiņa sadarbību ar Prieks Tūre, jo plānojam iegādāties tūri uz Horvatiju.
Ceram, ka nākamais ceļojumus un gids mūs nepievils, un ceram, ka vadība ņems vērā visus klientu komentārus...
P.S. Liels paldies vadītāju komandai - cilvēki tika vezti ļoti rūpīgi un profesionāli gan vienā, gan citā reisā. Pretenzijas - nav.
Ar cieņu - Jūsu klienti. Veiksmi , labklājību Jūsu uzņēmumam.

D Dontkillmyvibe 09.04.2016

Vai tik neraksta pati Žannas kundze?

P Pass Mimo 04.05.2016

В июле 2015 летали с женой на Крит. Никаких претензий к Prieks Tūre.

J Juris45 11.05.2016

Ездили с семьей в Таиланд от Prieks Ture в феврале. Каосок Краби. Все было супер! Гиды молодцы, места фантастические, отели адекватные. Всем советуем брать программу именно с Каосоком. Само озеро куда возит Prieks Ture - это реально нечно из другого мира!
Тоже поражают люди, которые не читая программы ругаются со всеми кого поймают и портят отдых другим людям.