www.sudzibas.lv Prieks Tūre Meli un nekvalitatīva celojumu programma

Prieks Tūre - Meli un nekvalitatīva celojumu programma

Braucām ceļojumā uz Bulgāriju. Nopirkām ceļojumu Prieks tūre. It kā diezgan pieņemama cena,par 20-30 eiro lētāk. Bet mūsu ceļojums izvērtās īstā murgā. Viesnīca bija it kā 3 zvaigznes Amfibia.Bet īstenībā tur nevienas zvaigznes,numurs netīrs,brokastis nekvalitatīvas,pilnīgi neēdamas. Numurā uzturēties nebija iespējams,jo smirdzēja pelējums,apkārt neizturams troksnis,dienā blakus restorāna kondicionieris strādāja tik stipri ka televizoru nedzird. Naktīs-blakus disko nakts klubs,līdz sešiem rītā. Veļa netika mainīta visu nedēļu. No griestiem pilēja ūdens,sienas nokrāsotas ar krītu,kas smērēja visu,pat somas. Numurā grīda klāta ar flīzēm,pat paklāja nebija.Īstenībā ieteikums visiem-turpmāk samaksājiet 20-30 eiro vairāk,bet izvēlaties normālu tūrisma firmu,kas organizēs Jūsu atpūtu normālos apstākļos.

D

P Plan Shete 23.05.2016

Pilnīgi nepiekrītu! Esmu ceļojusi vairākas reizes ar šo firmu un vienmēr esmu bijusi apmierināta. Serviss labs un atsaucīgs. Cenas lētas un pieejamas. Noteikti ceļošu ar viņiem atkal.

V Vineta78 23.05.2016

Ik pa laikam kavēju laiku pavadot sūdzības.lv un lasot komentārus un atsauksmes par dažādiem uzņēmumiem. Liels bija mans pārsteigums, kad pavisam nejauši uzgāju uz negatīvajām atsauksmēm par Prieks Tūri. Jau ceturto gadu izvēlos šo kompāniju. Braucu gan pati, gan dāvinu tuvajiem ceļojumus un mana pieredze ir tikai pozitīva. Varbūt mani sargā kāda mistiska ceļojumu dievība, bet visi braucieni ir izdevušies. Uz Bulgāriju ar Prieks Tūri braucu 2014. gadā kopā ar vīru un vīra brāļa ģimeni. Tik garā autobusu tūrē braucu pirmo reizi. Ļoti bažījos , jo pirms tam ilgākais autobusa brauciens bija 5 dienu garš, likās ka būs grūti nosēdēt. Bet nekā, viss bija superīgi. Tā kā ceļojumus nopirkām uz pēdējo vietu izpārdošanām , pa ļoti mazām naudiņām, nolēmām apmeklēt visas firmas piedāvātās ekskursijas - nenožēlojam. Tik daudz kā jauna uzzinājām un tik daudz jaunu foršu ceļojumu bilžu. Tagad arī viņiem labas atlaides, ja nebūtu jau nopirkši ceļazīmes uz Melnkalni brauktu uz Bulgāriju vēlreiz.
Es gan ieteiktu izskatīt šo firmu, kā opciju savam atvaļinājumam. Vienmēr var uzzvanīt meitenēm, apjautāties par labākajiem piedāvājumiem, noskaidrot kuru ekskursiju labāk apmekēt, ko var izlaist, ko apmeklēt brīvajā laikā, kur garšīgākās ēdnīcas un labākie veikaliņi.

aaaa, un vēl šajā ziemā bija iegādātas biļetes uz Polijas braucienu, diemžēl 2 nedēļas pirms izbraukšanas salauzu kāju un braucienu vajadzēja atcelt , nebija nekādu problēmu, atgrieza naudu, kaut parasti tūrfirmas neatgriežot naudu par ceļojumiem. Tas arī liecina par firmu kaut ko.

D dace6699 30.05.2016

Ko var cepties! Biju Bulgārijā ar šo firmu un šo pašu viesnīcu. Jā - numuriņā nav paklāju! Mani tas pat apmierina vairāk, jo nākot no jūras ar smilšainām kājām nemaz negribu iet pa paklāju! Pie tam draudzene ar dēlu dzīvoja 4* viesnīcā Imperial netālu no mums. Iegāju pie viņas - tur arī flīzes. Pat nepievēstu tam uzmanību, ja nebūtu izgāzusi sulu uz gridas un nopriecāāmies, ka nav paklājs:)
Viesnīcā, kurā dzīvojām ar Prieku numuriņus tīrīja katru dienu. Tiko aizgajām brokastīs, tā kolorītas bulgāru meitenes ar slotām un lupatām jau staigāja pa gaiteņiem un sāka uzkopšanu. Ēdināšana arī feina - zviedru galods ar dažādiem ēdieniem (tikai sulas ķīmiskas:))
Ekskursijas bija organizētas ļoti labi un vietējā gide - perfekta. Par smaku numurā neko navru teikt, bet mēs tur ilgi neuzturējāmies, jo nebraucām jau gulēt vienīca! Skats uz jūru, kondicionieris un "balkona kaimiņi" no grupas arī bija jautri. Vienīgais, par ko piekrītu - pēdējā naktī pirms izbraukšanas traucēja disko mūzika no pludmales. Bet es ieteiktu braukt ar Prieks Tūri. Jo viss, kas bija solīts tika izpildīts. Protams, var jau braukt izlādēties no negatīvajām emocijām un visur atrast kašķi, bet ja brauc atpūsties un dzīvi uztver pozitīvi, tad paklās noteikti nebūs tas, kas samaitās man priekšstatu par valsti, par atpūtu un par firmu, kas man sarūpējusi jauku atvaļinājumu!

M Man 06.08.2016

Тоже отдыхала в Амфибии. Взбесил комментарий про коврик. Господа латвийские европейцы-берите путевку за 600 и будет вам коврик,устрицы на завтрак и белье поменяют каждый день. Можно подумать,что дома через день меняете.Гостиница полностью соответствует трем звездам.Попадали тройки и похуже.Что шумно,так молодежь на отдыхе,рядом знаменитый тусовками Какао-бич.Хотите совсем тихо-тогда вам в латгальскую деревню, там тихо как в могиле.Довольна и фирмой-все четко. А тот кто пишет после отдыха плохие комментарии-сочувствую. Плохо отдохнули. Потому что недостатки всюду искали.