www.sudzibas.lv Prieks Tūre Ceļojums uz Kauņu

Prieks Tūre - Ceļojums uz Kauņu

Ceļojums uz Kauņu 3.5 h brauciens vienā virzienā bija milzīga vilšanās, jo Kauņas centram atvēlētas vien 50 minūtes, kurās apskrējām apkārt rātslaukumam un restorānā steigā un uzreiz samaksājot apēdām cepelīnus. Viss. Visu rītu mūs vadāja uz klosteri ārpus pilsētas, tad vēl pa Juglai līdzīgiem mikrorajoniem un cauri visai pilsētai uz skatu punktu, kur puse grupas pazuda uz 30 minūtēm. Visas ekskursijas krievu valodā, līdz ar to pusaudzis, kas mums bija līdzi neko nesaprata, bet mēs pieaugušie to visu esam klausījušies un mācījušies skolās par kaimiņvalsti reizes desmit. Aģentūrā teica, ka varam atteikties no ekskursijas (tā rakstīts arī ceļojuma aprakstā) un šo laiku pavadīt Kauņas vecpilsētā vai uz gājēju ielas. Diemžēl tas nav iespējams, jo mūs vienkārši neizlaida no autobusa. Esmu Kauņā dzīvojusi un strādājusi, man bija interese apskatīt pilsētas centru, kur lieliski var pavadīt 3 stundas un vairāk. Bet es netiku ārā no autobusa, kaut atteicos no ekskursijām. Mani vizināja līdzi. Un kad beidzot 13.10 nokļuvām Kauņas vecpilsētā, tad gide teica, ka tiekamies pēc stundas 14.00. Gide ar grupu gan pati nokavēja atkal 30 minūtes. Viss šis brauciens bija slikts gida darbs (Žanna), jo šoferis bija lielisks, laiks visam varēja pietikt, ja nedaudz tiktu plānots savādāk, Rīgā iebraucām jau 19.50, kaut teikts 23.00. Atskatoties šis ceļojums bija kā iepirkšanās Alfā vai Dominā (Kauņā tā bija Akropole), tikai braucot 3,5 h. Ceļā baudot filmas krievu valodā un smago roku, kas negaidīti atskanēja radio autobusā. Un vēl: tie, kas no rīta ņēma taksometru, lai nokļūtu pie Origo 6.30 sestdienā bija aizkaitināti, kad izbraukšanai 30 minūtes gaidījām kādu aizkavējušos kundzi... Arī citiem uz 7.00 jau kursēja sabiedriskais transports, bet uz 6.30 laicīgi paspēt ar to nevar.

P

R ri4y 19.10.2015

Priekš kam ņemt šādas tūres vispār? Kur nu vēl uz Lietuvu vai Igauniju? Mēs 2 cilvēki skatījāmies tūri uz pastaiga pa koku smailēm, Aniškai, cena ar autobusu šai tūrei 17, 90 Eur no cilvēka, tie ir 400 km, tur un atpakaļ, izbrauciens no Rīgas ar autobusu 6.30 no rīta, it kā tur pie šaursliežu vilciena 10.00, tad 1 apskates kalns, jeb rodeļu trase, tad muzejs un tad šis apskates punkts un 23, 00 it kā būs Rīgā, pie tam tur par visu jāmaksā kā minēts. Cena benzīnam: 36 L x 1.13 EUR = 40.68 Eur, mēs atradām vēl 2 cilvēkus, kas brauca ar mums, jeb benzīns no cilvēka sanāca pa 10 Eur, jeb jau no cilvēka ieekonomēts vismaz 7 Eur, nesteidzoties aizbraucām uz Aniškai, paņēmām pilsētas karti, izbraucām ar vilcieniņu (3.50 Eur no cilvēka), taad aizbraucām uz kalnu, redzējām kā autobusa grupām atļāva izbraukt 1 reizi, ko tur izjutīsi pa 1 reizi? Mēs izbraucām pa 3 reizēm (4 Eur), tad aizbraucām uz pilsētu paēst pusdienas 5 (Eur), tad ekskursija uz muzeju (0.50 Eur), un tad uz kalnu (1 EUR), no kurienes 20.00 izbraucām un ap 23.00 bijām jau Rīgā, redzējām LV tūres autobusus, kā tur grupas vadītāja dzenāja visus, piemēram pie rodeļiem teica ka visiem pa 1 braucienam, nevienu negaidīs, pilsētā viņus nemanijām, pēc tam uz takas satikām šos pašus Latviešus, kur atkal grupas vadītāja teica, ka visa parka apskatei 1 h, ko tur redzēsi pa 1 h? Pat suvenīrus nepaspēsi nopirkt, mēs atbraucām 17.00 un 2-2.30 stundas mums pilnībā pietika, jo pusstunda vismaz paiet kamēr nopērc bileti, izstāvi rindā, un tad rindā uz taku, ja jau stunda tad noteikti taka bija jāizskrien, lai paspētu kādu suvenīru nopirkt.

A afanasijs88 19.10.2015

Tas pats variants bija tak ar Žannu uz Bulgāriju