Prieka Vēsts - PRIEKA VĒSTS

Tātad sāksu ar to ka tas bambālis-mācītājs gleške nepārzina bībeli-auns. Bļē panem vienu pantu kur rakstīts ticība ir pārliecība par neredzamo (kkaa taa) kr4 panjem sākumu "jo ticība ir..." un skaidro ka katram jau ir ticība. Idiot nahuj tu neapskaties kas tālāk seko pēc šiem vārdiem??

Tad vēl-biezi saka "manuprāt" vai "seit gan nav rakstīts bet es domāju ka kungs to domāja" vai "pār mani nāca svētais gars un es nolēmu parunāt par to... Un to... I d i o t tu skaidro bībeli vai kā tu domā??

Tad vēl kādā bļe prikolā dieva slavēšanas koncertā var būt "svaidījums ar svēto garu"?? Nahuj-biju uz linkin park konertu-tāds pats roks tikai tad ja tu kliedz un dziedi par dievu nevis par nāvi tad ir zajebiss...! Aa un tas ir pohuj laikam ka jēzus teica "bez maksas esiet saņēmuši bez maksas dodiet"?? Nah viniem kopncertu un dievkalpojumu ieraksti pārdodās tāpat kā maximā dvd filmas???

Kr4

Idioti bļēģ atveriet acis nav jums svētais gars jums ir viens pimpis ar ausīm, dirsā izdrāzts lohs kurs pat nezina kur ir minēts dieva vārds bībelē.

M Mixx 27.01.2023

VinAs tas sektantes ka mau…kas dzīvo uz cita rēķina ka bomzenes nav ko est utt bet visu ziedo tam Pampāļim Gleskem ar ģimeni, viņi neviens nestrādā brauc ceļojumos īre dzīvokļus pērk masinas un tas viss par to stulbo sektantu naudu . Pasi bomzo, bet ziedo Gleskem . Un tad frāze ko tādu Tu doma tada aukle nezin ko sev var atļauties ? Bet kāda man daļa par šito bomzeni pretīgo ?