www.sudzibas.lv Polina Okuņeva Maldinošs preces apraksts

Polina Okuņeva - Maldinošs preces apraksts

Protams, andelemandele... Rēķinājos, ka botas nebūs pirmā svaiguma par tādu cenu. Bet, lai varētu pa kādiem bezceļiem maukt, - ka tikai nav saplīsušas, nodomāju. Par ko arī pārdevējai iepriekš speciāli pārjautāju. Viss esot kārtībā. Mērfija likums, ka paku saņēmu tieši tad, kad nebiju īpaši pa mājām, līdz ar to paciņu atvēru tikai 4. Tajā dienā. Tādējādi labās kājas botas iekšpusē ieliekusies zole (ko attiecīgi - diemžēl nevar arī nobildēt. Vietā pie zoles no ārpuses, kur acīmredzami ir līmēts, no iekšpuses zole ir kā ieliekusies uz iekšu un spiežas pēdā) , pēc pārdevējas domām, es sameistaroju pati. Vai nu tad vienkārši nākamais "arguments" atgriešanas atteikumam - "nav naudas", "neesmu pārliecināta, ka preci man atsūtīsiet" un izdzēst preces sludinājumu, lai vēstuļu nosūtīšanas iespēju slēgtu 😁
ok, savus pakāstos 20€ norakstu, bet pārējiem pircējiem neiesaku to darīt - vnk neielaisties ar šo pārdevēju nemaz! Lietotājvārdu no Polina. Okuneva1 arī laikam nomainījusi, bet vārds ir Polina Okuņeva.