PMC satīna uzacis - nekvalitatīvs pakalpopjums

Vēlējos izmēģināt Profesionālās Mikropigmentācijas Centra jauno pakalpojumu- satīna uzacis, kas tiek mājaslapā ieteikts izmēģināt konsultācijas laikā pirms permanentā grima procedūras, lai gūtu iespēju redzēt gaidāmo rezultātu. Efektam esot jāsaglabājas līdz 4 nedēļām. Pirmkārt rezultātā nebija solītā skaistā formā, bet gan manai sejas formai neatbilstoša forma un šī iekrāsošana izskatījās ļoti nekvalitatīva, krāsa bija kunkuļiem, rezultāts- apaļas uzacis ar kunkuļiem, ļoti nedabiski.Kopu attiecīgi instrukcijai mājas lapā, meistare īsti nebija līdz galam iepazīstinājusi par šo, bet rezultāts turējās 4-7 dienas maksimums.Kad zvanīju uz Profesionālās Mikropigmentācijas Centru un vēlējos konsultāciju vai tas ir normāli un man nevar izlabot, man atbildēja no sākuma, ka rezutāts esot līdz 3 nedēļām, tad otra meistare, ka līdz 2 nedēļām..mājas lapā tiek norādīts, ka līdz 4 nedēļām, kad aizbildinājos ar to, ka rezultāts tika solīts cits, man piedāvāja, lai atnāku un noņemšot man saudzīgi pavisam nost..jāsaka, ka nebija diez ko vairs tur noņemt.Satīna uzacis (sleek brows) man izveidoja Inga Deržnikele, kas atbildēja uz telefonu pēc tam administrācijā, nezinu. Bet neiesaku veikt šo procedūru, nav kvalitātes par prasīto cenu.

P

L Liiga Dzheina 29.12.2014

Varu tev ieteikt fantastisku meistari, Lauru Kropu :) ļoti profesionāla un mīļa, un nav astranomiskas cenas kā visos šitajos centros
ieteiktu paskatīties kādas uzacis apmēram jūs gribētu internetā, un tad arī meistars pasaka, vai tā būtu labi, vai kāda forma labāk piestāvētu... man jau 2, 5 gadus ir un tikai tgd jāiet atjaunot.
Veiksmi