Tele2 - Tele2/ Slikts Serviss

Pasūtījām telefonu caur tele2 , bija veikta iepriekš pasūtīšana , pēc un pirms pasūtīšanas man bija teikts ko telefons atnāks 29 datuma , datuma kurš bija reklamēts tele2 . Pēc pasūtīšanas veikšanas bija atnākusi vēstule kura rakstīts 2-5 diena laika vīns atnāks , pasūtīts bija 22 datuma , šodien pec zvana 01.10 bija teikt ko paveiksies ja menes laika atnāks . Tas nav adekvāti ! Nesūtiet telefonu no tele 2. Klāt vēl saruna ar 3 konsultatiem visi saka dažādus datumus , viens saka būs 30..09 , otrais 2.10 , trešais pēc mēneša ja paveiksies . Forši , kvalitāte !

01.10.2023

D Deniss Vigankovs 01.10.2023

Velvetpopstar 03.10.2023

Pārāk pieprasīta prece, tāpēc arī kavējas.

D Deniss Vigankovs 03.10.2023

Tas ir saprotams , bet ja es jums apsolu ko izpildīšu savu darbu rit ! Un pēc nedēļas pateikšu nu kad izdarīšu tad izdarīšu nav patīkami . LM, tet uzreiz raksta ko būs aptuveni 29.10, malaci ! Tele2 vēl projām vienkasi raksta ir klāt, sūtiet !

Velvetpopstar 03.10.2023

+ iphone 15 ir viens no trauslākajiem iphone vēsture, kam Jums to sniegpārsliņu vajag?

D Deniss Vigankovs 03.10.2023

Ja, redzēju, bet nu tur jau attieksme pret savu tehniku. Pašlaik man uz rokām ir 12 iPhone un ir dzīvs ! Viņam jau 3 gadi , a kādam telefona nau jau pēc pus gadā.

Pievienot komentāru bildei