Maxima - Slikts serviss

Depozīta punkts 21:45,jau ir slēgts. Redzēju kasieri kas slēdza.Jautaju kasierej kāpēc,vēl ir laiks.Uz ko atbildēja,ka veikals arī drīz aizveras un vis.Bet darba laiks ir līdz 22:00.Un man vajag nes atpakaļ uz māju, kāpēc tik agri aizver?.

10.11.2023

B Bella35 10.11.2023

B Bella35 10.11.2023

Maxima, Kurzemes prospekts 59A

S sannas 11.11.2023

Tāpēc, ka tas viens cilvēks nevar būt 2 vietās vienlaicīgi. Darbinieki pataisīti par vergiem, lai tikai lielākā peļņa būtu un mazāki izdevumi algām.
Kauns! Ja uzņēmums nerūpējas par saviem darbiniekiem, , Darbinieki neparūpēsies par jūsu klientiem!

B Bella35 13.11.2023

Tur bila divas kasieres un apsardze

S sannas 13.11.2023

Tas nozīmē viens kasieris un viens vecākais kasieris. Vecākajam kasierim vakaros jādrukā atskaites un seifs jāskaita. Apsardze nav Maxima darbinieki un nesēž kasē , negatavo atskaites un taromātu arī neapkalpo. Apsardze sniedz apsardzes pakalpojumus. Tāpat kā piemēram apkopēja nesēž kasē vai neapkalpo aiz vitrīnas.

Pievienot komentāru bildei