Bildes

Hesburger Salaspils - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Много раз обманывали на деньги, на количество продуктов или выдавали не те продукты, которые заказывали. Созванивались множество раз с администраторами, изменений никаких.. Сегодня сделали заказ, домой приехали, открываем, а там нехватка 2 соусов, а деньги взяты.

Aliexpress - Aliexpress/ Krāpšanās

Aliexpress/ Krāpšanās Viņi paši pazaudē manu pasūtijumu kaukur Lietuvā bet es dzīvoju Latvijā un prasa lai es piemaksāju vel 50% es biju pasūtijis kaukādus vairāk kă 80 pirkumus un nekādu problēmu . Es jautāju lai atdot naudu vai sūtijumu viņi tikai saka ka man nebija pareiza adrese tura mani par lihu tāpēc neusticaties ja nepiegādā laicīgi taisat valā sporu un lai atmaksā naudu bet es usticējos pircejam to neizdariju un laiks jau pagāja karoči piekrāpa es pasūtiju Maijā un vel tagat nevaru saņemt sūtijumu...

Kvazi Pizza - Kvazi Pizza/ Slikts serviss

Kvazi Pizza/ Slikts serviss Picas pamatne ir pielipusi pie kastes, sieru palūdzām Dubūltā, par ko maksājām papildus, bet dubulto sieru neredzam un nejutām. Gaumes lieta noteikti, bet mums personīgi negaršoja un nepatika apkalpošana, meitenes ar nelaimīgām sejām un nelaipnas.

N Nezināmais 06.09.2021

Suitsupply, Galleria Riga - Galleria Riga/ Bildes bez morālajiem principiem

Galleria Riga/ Bildes bez morālajiem principiem Galleria Rigā 2.stāvā ir veikals Suitsupply. Zolīds veikals ar plašu vīriešu apģērbu sortimentu, uz vietas pat ir pieejami šūšanas pakalpojumi. Bet veikalā ir izlikti tādi plakāti, kurus es vērtēju 18+, kuru dēļ es nevēlos apmeklēt šo centru kopā ar savu bērnu. Manuprāt, tas nav pieņemams, jo centru apmeklē arī bērni.

N Nata Terskaja 04.09.2021

220.lv - Pārsteigums no 220.lv : sabojāts ķeblis

Pārsteigums no 220.lv : sabojāts ķeblis Tādas preces tiek tirgotas e-veikalā 220.lv. Vai kāds tādu kebli nosūtīja ar nolūku un slepenu pazinojumu? ... Vai kāds nepamanīja, ka prece bija sabojāta? Es pati uzreiz, sanemot to 220.lv veikalā siena ielā, nepamanīju. Re, kāds pārsteigums! Un lieliska reklāma veikalam...

E-Lats - E-Lats/ Обман

E-Lats/ Обман Эта иголка была в мясе которое я купила в вашем магазине. Вы представьте если кто-нибудь из членов семьи ее съел.

Maxima - Maxima/ Cenu neatbilstība

Maxima/ Cenu neatbilstība Labdien! Gribu uzzināt īsto akcijas cenu palagiem 90*200. Akcijas cena veikalā un bukletā ir 4.79, man notirgoja pa 5.99

Vairāk Saules - Vairāk Saules / Хвост креветки

Vairāk Saules / Хвост креветки Администратор ( Erija )сказала , что ЭТО можно потреблять , когда я подошла к повару , он сказал мне тоже самое , после чего я ему сказала съесть это , но почему-то он отказался. Очень грубое обращение, и еда вы сами видите. Ужиный персонал , который никак не решил это проблему , просто кошмар.

Beauty Brow Bar Domina - Beauty Brow Bar Domina/ 0 профессионализма, её совпадение с реальностью

Beauty Brow Bar Domina/ 0 профессионализма, её совпадение с реальностью Делала ногти гелиш с укрепляющим гелем. 1. Связалась с кем то с их сайта по фэйсбуку. Сказали цена 25 € + дизайн 0.5 ,1 евро, дизайн не делала. Взяли 30 евро за это уебище. 2. На сайте фото нормальных ногтей, по факту мастер анна не умеет вообще делать форму ногтей от слова никак около часа я пыталась скорректировать её работу и хоть как то сделать вид человеческий ногтей тк достало и я просто оставила попытки корректировать тк уюв упор не понимает что надо, хотя я показала фото примера! 3...

L lena 09.08.2021
Komentāri 3

Dzīvokļa saimniece Ventspils, Jūras iela 4 - ĻOTI neadekvāta sieviete

ĻOTI neadekvāta sieviete Zane, +37125960436. Nekad neizīrējiet Ventspilī apartamentus no viņas, slima sieviete. Neprot normāli komunicēt. Paziņojām tajā pašā dienā, ka tomēr nebūsim un palika ļoti neadekvāta. Viņai ir vairāki dzīvokļi gan Jūras iela 4, gan Aleksandra 9. Saruna notika caur ss.com, neapstiprināja, ka gaida mūs un tad pēkšņi tajā dienā zvana un prasa, kur mēs esam. Šķiet, ka nezina atbilstoši valsts valodu un līdz ar to ir barjera komunikācijā, lai līdz galam saprastu situāciju. Visa saruna notika...

R Rancher 08.08.2021

Logu Bāze - Logu bāze/ Slikts serviss un bojājumi

Logu bāze/ Slikts serviss un bojājumi Nepasūtat logus Logu bāzē. Vissliktākais serviss pasaulē, nemākulīgi meistari. Tiek sabojāts viss iespējamai-rāmis, lentas. Darbs nekvalitatīvs. Solījumus nepilda, visus 22 logus nākas pārmontēt. Zaudējumi vien. Kvalitāte nekāda. Komunikācija slikta. Murgs.

L LindaS.P. 05.08.2021
Komentāri 0

Logu Bāze - VISSLIKTĀKAIS SERVISS PASAULĒ!

VISSLIKTĀKAIS SERVISS PASAULĒ! Nepasūtat logus Logu bāzē. Nemākulīgi darbinieki, tiek sabojāti logi, logu vējlentas. Klūdas tiek izlabotas negribīgi. Nepareizi samontēti logi, nākas pārmontēt. Vieni zaudējumi, nervu stress. Slikts serviss, solījumus nepilda. Drausmas. Attieksme briesmīga.

L LindaS.P. 05.08.2021

Medicīnas sabiedrība ARS - Slikts serviss

Slikts serviss Pirmo reizi dzīvē pēc adatas tāds zilums.. Mašīna atrunājas ka sliktas vēnas grūti atrast par ko es brīnījos... Jo pie ārstiem staigāju ļoti bieži nekad nav bijušas problēmas.. Domāju ok varbūt tikai man tā... Pēc pāris dienām devās draudzene tieši tur pat un arī viņai nenormāls zilums... Manuprāt mašīnai kas laiž narkozi vajadzētu aiziet pamācīties ka pareizi atrast vēnas... Briesmīga mašīna... Ārsts gan labs bija 😊

A Anda Sternberga 04.08.2021

Ekselence saldejums ,jomas iela 70 - Юрмала,ларек с мороженым

Юрмала,ларек с мороженым Хозяин ларька не корректно разговаривает с клиентами.не приятно ,когда едишь отдохнуть,и потом жалеешь что вообще купил мороженое.

Mcdonalds Merķeļa ielā - Jēls ēdiens

Jēls ēdiens Jauki saņemt jēlu dubulto bigtasty un vēl saindēties ar pārtiku no viņiem. Pārskābusi majonēze. Jēla vai veca gaļa. Vienkārši super

L Lote 30.07.2021

Maxima - Derīguma termiņš

Derīguma termiņš Nopirku 29.07.2021, termiņš beidzas 26.07.2021. Vajadzeja atgriezties veikalā, kur man palūdza aizpildīt blanku un atgrieza naudu, bet ceļa un morāla kompensacīja netika saņēmta

Hesburger krasta 85 - Лишний ингредиент

Лишний ингредиент Спасибо я поела, а затем все сьеденное вернула на пол. Анти санитария. Такое не заметить нельзя было!

Lats Veikals - Krāpšana, vai drukas kļūda?

Krāpšana, vai drukas kļūda? Bez komentāriem 😂 termiņš... Kad fasēts, un kad beidzās 😂😂😂

B Blusa. 26.07.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Preces kvalitāte

Preces kvalitāte Virs nopērkot Favorit olas, mājas konstatēja, ka viena ola ir veca, ieplisusi un pa kārbiņu šiverēja tārpi, tas viss darās Kuldīgas Maximā, vai tad izkramejot preci tiešām nevar sajust olu smaku?

Link Vest - Link Vest/ Обман! Питьевая вода из лужи!

Link Vest/ Обман! Питьевая вода из лужи! Не покупайте питьевую воду этого предприятия! Это не фильтрованная,грязная вода из лужи! Осадок ржавчины или мусора в каждой из 8 купленных 5 литровых бутылок! Обман покупателей!