Bildes

Hotel Tomo - Hotel Tomo/ Slikts serviss

Hotel Tomo/ Slikts serviss Numuriņš netīrs. Gultā izskatās, ka nav vispār mainīta,grīdas netīras, vannasistaba netīra. Nekas nav sakopts. Cilvēkiem pēc garas darba dienas, nav pat kur nomazgāties un gulēt. Un pats smieklīgakais, ka risinājuma nav nekāda. Tikai sačakarēti nervi. Neiesaku nevienam šo viesnīcu.

M minciite802 21.02.2022

Lidl - Lidl/ Pelējuma sēnēm

Lidl/ Pelējuma sēnēm Lidl Dzelzavas iela, купили вечером грибы с утра ждал сюрприз. Целая коробка грибов выкинута в мусорное ведро. При этом наблюдали как работница тщательно перебирала огурцы, и были приятно удивлены. Какой замечательный сервис , не приедешь домой с гнилым огурцом. А в итоге взяли грибы а на утро выкинули. Большая просьба проверяйте грибы тоже. Жутко не приятно выкидывать еду в мусорник.

Ķengarags Iela: Prūšu 17a - Dzīvoklis īrē ar tarakāniem

Dzīvoklis īrē ar tarakāniem Izirēju dzīvokli uz brīvdienām un ieejot dzīvoklī ieraudzīju, kā Prusaki rāpo pa sienām, visa nakts bija izbojāta, jo tādā dzīvoklī palikt nevarēja. Es neieteiktu braukt un palikt dzīvoklī - prūšu iela 17a, Rīga, Ķengarags - dzīvoklī ir Prusaki un putekļains.. https://m.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/kengarags/cffmj.html

L Liene lienuc 13.02.2022
Komentāri 0

Austrumu klīniskās universitātes slimnīca - Maksas autostāvvieta Hipokrātā ielā pie slimnīcas poliklīnikas

Maksas autostāvvieta Hipokrātā ielā pie slimnīcas poliklīnikas Kam jārūpējas par stāvvietas sakārtošanu? Ledus, bedres. Visi krīt, spolē mašīnas. Nav ne kaisīts, ne tīrīts. Vai tiešām naktī traktors nevar izšķūrēt? Naudu prasa vēl 1.50 stundā.

Lidl - Lidl/ Не впустили в магазин

Lidl/ Не впустили в магазин Пришли в Лидл в Даугавпилсе, в 22:40 не впустили в магазин. Охранник сказал «итак много народа, sorry», прошлись посмотреть пустой магазин, парковка пустая. Неужели вам не нужны покупатели, не в одном магазине такого не когда не было. На сколько обленились работники. И это не первый раз, и не только нас так же не пускали и других людей🤷‍♀️

Latvijas Valsts ceļi - Netiek kopts ceļš

Netiek kopts ceļš Netiek tīrīts un kaisīts ceļš Ērgļi - Pļaviņas pēdējo 3 nedēļu laikā 🤔

Silva - Slikts servis

Slikts servis Zakazali krendeli s nacinkoj, polucili testo s nebolshim vkusom

Deluxe Shop - обман

обман это вторая Такая покажу 2 сразу, и буду жаловаться

ж Жека 08.01.2022

Top Shop - обманули

обманули Звоню получить приз мне на одном говорят ждём оплату почты, оплата пришла, звоню не берут трубку, звоню по другому номеру мне предлагают ещё одну посылку такую саму я уже 2 посылки забрал, а они говорят одну , мне нужно вобще карту сказать что б скинули и всё официальный документ, полицию пойдёт?

ж Жека 08.01.2022
Komentāri 1

Valmieras pilsētas pašvaldība - Valmieras pilsētas pašvaldība/ Nekaisītie celiņi, celiņš uz dārziņu Vidus iela, Kocēni

Valmieras pilsētas pašvaldība/ Nekaisītie celiņi, celiņš uz dārziņu Vidus iela, Kocēni Jau otro dienu pec atkušņa, celiņi nav nokaisīti. Ap pašvaldības ēku nokaisīts dubultā, pat jau nokusušu ietvi nobērts, bet tālāk kā ar nazi nogriezts! Jautajums vai tas tiek darīts tik priekš pašvaldības ierēdņiem? Neviena cilveka nav redzams ka kautko dara! Pa Ziemassvētkiem visas 3 dienas jābrien bija kā pa lauku, nekas tīrīts! Sētniece ienāk un prasa vai tad pa svētkiem ir vispār jātīra celiņi...kaut visu laiku snieg..? Priekš kam tad tos celiņus taisija, ja pa viņiem nav iespējams pārvietoties. Agrāk nekas tāds nebija, līdz dārziņam vienmēr viss bija iztīrīts un nokaisīts!

Hesburger - Bojājums!

Bojājums! Kafija tika novietota slīpi vāciņš nebija aizstaisīts kafija izlija un coca cola arī nebija ciet līdz ar to viss izmirka!ļoti skumji!

Picu darbnīca - Picu darbnīca/ Slikts serviss

Picu darbnīca/ Slikts serviss Gaļa bija neēdama, garšoja tā it kā butu kādas divas nedēļas stāvējusi, palikusi veca, un tagad izvilkta laukā, un uzcepta, garša ir ar skābumu, smaka ir vel trakāka, vistas girosus noteikti neieteiktu ņemt vismaz no Picu darbnīcas , kas atrodas Vecmilgrāvī.

Fun Flowers - Servis govno!

Servis govno! Sdelal zakaz cvetov, napisal chtob ne zvonili i ne pisali na pochtu hot i pochtu ostavil, oni zakaz pronjali, dengi zabrali, a adres kak govorjat mne ja ego ne vvjol, hotja pomnju chto vvodil. Pochemu u nih prinimajutsja dengi esli adres ne vvedjon? Pochemu za sutii oni ne dadumalis napisat pismo i utochnit adres, potom ja, ne odzhdavshis naposa svoi nomer tel. Ja prosil chtob zvonil tolko muzhchina, a pozvonila zhenshina! Karoche z s zhenoi posorilsja, prazdnik oblomalsja! Prosto ad a ne kompanija!

A Asxad 25.12.2021

Latloto.lv - Latloto.lv/ Krāpšanas

Latloto.lv/ Krāpšanas Latloto izlaiz nederigas loterejas biletes un iekase naudu.

D Didzis Kreitins 20.12.2021
Komentāri 1

Maxima - Maxima/ Salātos mati

Maxima/ Salātos mati Vakar Skolas 6,Aizkrauklē vīram nopirku salātus ar rupjmaizi un grauzdiņiem un salātos bijis gaiši mati intresanti vsi kāds seko higenas noteikumiem ? Gribetu dzirdet paskaidrojhmu

220.lv - 220.lv/ Bojāta prece

220.lv/ Bojāta prece Šī tiešām bija pēdējā reize, kad iepirkos šajā interneta veikalā. Dāvanu atsūtīja saplēstu. Lieki teikt, ka to gaidīju ap 3 nedēļām un nav laiks sūtīt jaunu. Uzrakstīju atsauksmi, kuru noraidīja, jo laikam pārāk negatīva. Neiesaku šeit kaut ko pirkt. Par katru iegādāto preci atsevišķa piegādes maksa. Drausmīgi.

Rīgas Satiksme - Rīgas satiksme/ Slikts serviss

Rīgas satiksme/ Slikts serviss Ar šiem ratiņiem,kuri man ir kā invalīdiem domāti, kārtējo reizi neilaida ekspresbusā,atrunājoties ka aizmugurējās durvis bojātas!Pirmkārt, kāpēc bojāta mašīna uz līnijas, otrkārt ,kādas tiesības vadītājam mani apvainot, ko es tur vedu un vispār esmu trešās grupas invalīds un bez šiem ratiem vispār nestaigāju, par ceļu naudu maksāju un tajā vietā, lai nospiestu vienu pogu un atvērtu durvis man vēl jaapiedzīvo stress, incidents notika 13.12 2021. Pie centrālās stacijas 16.22 314 maršruts borta nr.206, lūdzu pieņemt mērus lai šādi gadījumi neatkārtotos!Paldies!

K Senukai - SLIKTS SRVIS, BOJĀJUMI

SLIKTS SRVIS, BOJĀJUMI Tādu brīnišķīgu galdu es dabūja no K Senukai! Sākas ar to kā K Senukai pārstāvis, kurjers VENIPAK, vienkārši izmeta man šo galdu uz ielas, iekāpa mašīnā un aizbrauca. Zvanot uzreiz viņam pār to kā prece īr bojāta , atbildē bijā- Tā nav mūsu problēma. Tālāk zvans uz K Senukai... un rakstiet ,zvaniet, zvaniet, rakstiet... beigās, mēs jums neatvedisim jaunu galdu, bet... konkrētā diena un laikā, dpd kurjers vār savākt jūsu bojāto preci( laiku viņi nemaina jūsu problēma, esat uz vietā...

Can Can - Briesmīgs pasūtījums

Briesmīgs pasūtījums Pasūtījām uz mājām divas cheesy chicken picas. Atverot kasti īsti nezināju- smieties vai raudāt, knapi 5 vistas gabali pa visu picu un spināti vidū uzmesti. Lieki piebilst, ka pica bija jēla. Ja darbinieki nemīl savu darbu vai rokas aug no neīstās vietas, nevajag vispār strādāt.

Tele2 - Tele2/ Drausmīgs serviss

Tele2/ Drausmīgs serviss Jūs ņirgājaties? Kas notiek pēdējā laikā? Tādi momenti notiek pārāk bieži un dažreiz pat līdz 2h. Ir zvanīts, ir prasīts, ir mainītas sim kartes (tā ieteica klientu serviss), un tā jau pēdējos 2 gadus vienas problēmas, nesen vēl mistiski rēķini uz 200 euro (kas tika atrisināts, bet tāpat nācās maksāt kaut ko papildus).