Pica Lulū - Piegāde

Vakar vakarā sagribējās picu, bija doma iet uz picēriju pašam vai pasūtīt, LULU picērija atrodas 15 minūšu gājienā no mājām, izdomājām ka ja nu viņi piegādā picu 49 minūšu laikā vai pica bez maksas, no pasūtījuma, ok nolēmām izmantot šo iespēju. Tā kā izmantojam kuponu, kas tika iemests paskastītē, lielā pica un 4 coca cola pudeles bez maksas, mūs pabrīdināja ka picas piegāde būs 60 minūtes +/- 10 minūtes, izdomājām gaidīt. Zvanam pēc 77 minūtēm, tā operatore teica, jautājām, kur ir pica? Pateica ka jāuzgaida uz līnijas, pēc tam atbildēja ka būs pēc 5-10 minūtēm, kurjers jau ir tuvumā. Paspēju noskatīties vienu seriāla sēriju, kas ir 25 minūtes, zvanu atkal, uz ko man atbild, ka uzgaidiet vēl nedaudz, es pateicu, ka par picu nemaksāšu pamatojoties uz viņu info, uz ko man pateica, labi mēs anulējam Jūsu pasūtījumu un nolika klausuli, jāzvana laikam uz PAC par melīgu reklāmu.

R

A atvars 24.04.2015

Sūtu regulāri pie viņiem picas, atbrauc kurjers pēc kādiem 20-25 minūtēm vienmēr, kādos padibeņos tu dzīvo?

M Mierinsh 27.04.2015

pirmo reizi ko tādu dzirdu, vienmēr laikā pica ir bijusi

R ri4y 29.04.2015

Dzīvoju Purvciemā starp Dominu un Minsku