www.sudzibas.lv Pharma Market SIA Nevar piedāvāt darbu :-)

Pharma Market SIA - Nevar piedāvāt darbu :-)

Sveiki!Vēlos brīdināt, lai nesadarbojieties ar personu Igors Fomiškins (Igors Fomiškins). Man,kā topošai māmiņai, likās saistošs preču ievadītāja vakance, kas nepieciešama internetveikalam vissveselibai.lv.Sarunājam, ka tiksimies 26.07.2015 plkst. 16:30 Mūkusalas ielā 73 (Maximas ēka, ieeja tuvāk Gemossam).Minētajā datumā 14:36 viņš man zvana un saka, ka nevarēšot,jo neesot Rīgā. Un atsūtīšot instrukciju uz manu e-pastu.Kas,protams netika izdarīts.Tā kā, neterējiet velti savu laiku tukšiem solijumiem.Links uz ss mājaslapu ar tagad aktīvu sludinājumu https://www.ss.lv/msg/ru/work/are-required/typesetter/blpehn.html.Ceru,ka šo tekstu izlasīs arī SIA īpašnieki Valerijs Gavrilovs un Ņina Gavrilova.