www.sudzibas.lv Paus Konsults Kantoris kura visiem vienalga

Paus Konsults - Kantoris kura visiem vienalga

Saksim ar to ka bija as finance parada, vairakas reizes tika sutitas sms un vestulu veida par parada atmaksu no as finance kantora, bija pat rakstiski draudets ka speciali bus noligts privatdetektivs par personas noverosanu. Pazvanijam uz as finance un sadalijam uz 4 menesiem maksajumus, so summu visu samaksajam, bet nu sanaca ta ka vajadzeja naudu, mneginajam panemt kreditu bet atsaka tikai tapec ka paus konsults ir noblokejis, pazvaniju pauskonsltam, izradas mistiski 17 eur jasamaksa, kad mes samaksajam tad zvanijam un jautajam vai viss kartiba, bet tagad izbrinijusies ir vai pamatsumma ir samaksata vai ne, teicam ka jaa jo mes as finance maksajam, kads vispar sakars pauskonsultam, ja no viniem ne reizi nebija ne zvana ne sms, ne rakstiskas vestules. Plusa vel pie ta vini nesteidzas atbloket kreditvesturi, bet tad kad cilveks prada tad zvanas un neliek miera taka ieedusies serga. Kadam vel ir kas tads lidzigs bijis?

L L_B 14.07.2015

Kredītvēsturi neviens nebloķē, tikai izdara attiecīgu ierakstu. Un šajā gadījumā izskatās, ka AS Finance Jūs bija nodevuši Pausam(kas acīmredzot pārāk nesteidzās ar Jums sakontaktēties) un AS Finance veicot ar Jums norunu par to piemirsa un arī attiecīgi aizmirsa Jūsu lietu no piedzinējiem atsaukt. Tā kā Paus Konsults te varbūt tomēr nav līdz galam vainīgs.

Likumsargs 14.07.2015

Jā, tikai Paus Konsult bija tiesīgs pierasīt 7 EUR, nevis 17 EUR! MK noteikumi Nr.62

S sandra 2707 15.07.2015

likumsargs. vini tagad piekeras pat par tele2 pirms 5 gadiem panemtu telefonu kuru nozaga, un jamaksa pari 300 eur, ja tos samaksas tad sms credit alaus panemt kreditu, lai gan saprotu ka ta ir mulkiba

M miskapiska 17.07.2015

Paus Konsults - сборище быдло работников. Имел с ними дело. Звонит бабина (имя не буду разглашать) и с наездами начинает мне втирать, что я преступник и вор. Давно правда это было (года 2 назад), но я уверен, что строгая госпожа до сих пор там работает

S sandra 2707 09.09.2015

miskapiska, vai tik taa nebija diana :D kas skarbi runa

Z zefirina20 29.09.2015

Man bij bik savadak. Biju no krediton panemusi pirmo aizdevumu lidz ko palika 18. Paradu sanaca novilkt bik ilgak par gadu jo jaunibas stulbibas del tikai izklaidejos un par darbu nedomaju. Pec tam ons bija nodevis jau p.konsulam manu kreditu. Atmaksaju. Pec kada laika atgriezos lv dabuju darbu un gribeju panemt telefonu uz nomaksu pie lmt. Atteica jo esot nenomaksats parads. Zvaniju paulam, neviens neko nezin. Ja esmu nomaksajusi paradu tad jagaidot 6 men. Nu ok.
Pagaja tie 6 men. Pagaja 2 gadi. Pieteicas meituks. Gribeju lizinga panemt bernu preces. Ateica jo neesot samaksats parads. Atkal zvsniju paulam. Tur otra gala puisis saka ka neesmu samaksajusi starpnieka pakalpojumus par parada piedzinu kas sastada 70ls.
Nu ok nemu un samaksaju. Pec paris dienam jau vareju panemt lizingu.
Tik vrl joprojam man vinu "politika" nav skaidra un kapec neviens neko pirms tam neteica par kaut kadiem " starpnieka pakalpojumiem"?

G gunita123 12.05.2016

es ari biju parada nelielu summu,laicigi nesamaksaju,kad nokartojas materiala situacija,tad pati zvaniju kompanijai kura aizdeva naudu,bet si atbild,ka man esot jazvana pauls konsults.es zvanu pauls konsults,bet sis pasaka,ka nav nekada lieta,zvanu atkal uz kreditu kompaniju,si atbild,ka parzvanis.paiet nedela,man neviens nezvana,es atkal zvanu,jo tomer liguma sods tak turpina augt,sie atkal pasaka,ka parzvanis.beidzot esmu noskaidrosusi kuram man parads jaatdod,sazvanamies,vienojamies par parada atmaksu,bet te peksni uzzinu,ka pauls konsults ierakstijis mani melna saraksta.rakstu paulam konsultam epastu ar jautajumu kapec ta,ja man nav ar viniem nekada sakara bijis,a sie man atbild,ka esmu 17eur parada,par parada atgusanas izdevumiem.es atkal rakstu iesniegumu par to lai atsuta man pilnu atsifrejumu tiem 17eur un kapec es vairak ka gadu netiku informeta,ka man ir kaut kadas mistiskas saistibas pret viniem.nu jau nedela ka pagajusi,bet atbildes nav.gaidisu likuma noteiktas 30 dienas lidz atbildes sanemsanai un tad rikosos talak.

M Mojito7 16.05.2016

Man šodien arī piesēja veselu virkni.. par kuriem būtu itkā jāmaksā parāda piedziņas izdevumi, lai gan nemaz neesmu maksājis caur viņiem.... Nezinu ko darīt, itkā parādā nekam neesmu, bet tajā paša laikā esmu parādā par kaut kādiem mistiskiem piedziņas izdevumiem un vēl no 2011. gada???? Sviests