Pata SIA - Krāpšana

Uzgāju sludināju ss.lv portāla no uzņēmuma PATA - meklējot šoferus gan uz kokvedeja , gan uz skeldvedeja. Zvanīju uz sludinājuma norādīto telefona nr - sazvanīju loģistikas daļas vadītāju - Kasparu Liepins - Liepa .

Standarta jautājumu : Kur strādāji iepriekš ? Vai ir pieredze utt.. ?

Uz kokvedeja stradajis nebiju, bet uz puspiekabes gan pa baltijas valstim, un eiropu. Attiecīgi, tika piedāvāta vakance uz skeldvedeja, uz ko es atbildēju, ka atalgojums, ko viņi piedāvā uz skeldvedeja - mani neapmierina un vēlos strādāt uz kokvedeja (sludinājuma tiek noradīts ka atalgojums ir līdz 3000 eur brutto, kas ir 2100 eur uz rokas) protams, es ari to saprotu, ka sakuma es tādu algu nenopelnīšu, jo pieredze man nav uz kokvedeja - ko es ari musu telefona saruna minēju. Bet laika gaita, iegūstot zināšanas un pieredzi vēlos redzēt tādu algu, ko Pata uzņēmums norada sava sludinājuma.
Uz ko man atbildēja Kaspars Liepins Liepa: Lai nopelnītu 3000 brutto ( ko viņi norada sludinājumā) ir jāstrādā dienu un nakti , ka es tādu algu nesaņemšu - un nolika telefonu!

J

D Dainis.kruze 24.03.2024

Arī man ir pieredze ar viņu rupjību. Un par darbu viņu kompānijā labāk nedomāt- ar algu čakarē un tāpat strādāt tur tiksi, tikai ja būsi kādam radinieks vai draugs!