Parker Art SIA, Elans Tomševics - Krāpšanas, slikts serviss

Beidzot saņemos uzrakstīt. Divus gadus atpakaļ pasūtījam parketa grīdam, palodzes un durvis. Palodzes bija ar nelieliem defektiem. Ok, nav tik būtiski. Parkets bija gan ar defektiem, gan dažāda krāsā. Nu ok, arī kopumā meistāri (citi, ne no šis kantoras) salika labi, ir pieņemāmi, kaut ne ideāli. Bet durvis... Jāpiemin, kā tos partaisīja. Ne viens durvis normāli nebija sataisīts. Bija jāizņem un jātaisa brašetus lai nebūtu redzāmi visi defekti. Nu ok, it ka pat kļūva labāk, bet tad sākas problēmas ar aizveršanos. Ne visas varējam aizvērt. Ok, sataisīja dažas, salika kādam divam slēdzenus un rokturus un viss, pazūda cilvēks ar visu naudu. Jāpiemin, kā viss tās ilga no septembra līdz decembrīm. Mēs jau divus menešus dzīvojām mājā, bet ne visas durvis varējam aizvērt. Galu galā es tā arī nesagaidīju meistāri izpildīt darbu līdz galam un biju spiesta meklēt citu, kurš man visu sataisīja. Protāms, papildus bija jāmaksa. Neiesāku vērsties pie Elana, jo apsola daudz, sūta smukas bildes, kā būs, bet galu galā darbs ir švāki izdarīts, kā arī materiāli ir sliktas kvalitātes.

P