Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 3 stundām 49 minūtēm)
Artūrs Suhanovs
(Pirms 3 stundām 49 minūtēm)
Ēriks Reinicāns
(Pirms 5 stundām 16 minūtēm)
CREDIT RESOURCES SIA
(Pirms 5 stundām 20 minūtēm)
GARI FINKMANIS
(Pirms 5 stundām 35 minūtēm)
Aiva Liepina 27841110
(Pirms 5 stundām 58 minūtēm)
Daina Ozola, dzimusi 1965.g.
(Pirms 7 stundām 20 minūtēm)
Celtniecības firma Arčers
(Pirms 7 stundām 53 minūtēm)
LMT
(Pirms 8 stundām 6 minūtēm)
SIA,,Diness Group,,

Sliktākais reitings

BBCRiga (-3)

Populārākās sūdzības

GSMART (7)

Turies tālāk

Tele2 (2)
MEGO (1)
DEPO (1)

Sūdzība par PARĀDU PIEDZINĒJI

Lasīt visas sūdzības par PARĀDU PIEDZINĒJI

PARĀDU PIEDZINĒJI

Publicēja:
 Likumsargs Jun 11, 2012
Aptauja un rezultāti
Informācija par kompāniju:
PARĀDU PIEDZINĒJI
Rīga
Šī nav sūdzība, bet gan vienas aptaujas apkopojums.
Mana firma uzdeva veikt aptauju par parādu piedzinēju darbību Latvijā attiecībā uz privātpersonām, sakarā ar to, ka ļoti daudz sūdzību ir par parādu piedzinēju darbošanos. Pētījums tiks izmantots radot parādu piedziņas likumu pret kuru ļoti iebilst šodien gan Lindorff, gan Paus Kosult, jo ja likums tiks pieņemts tādā veidā kā tas ir uz šodienu, šīm divām firmām draud bankrots, ja parādnieki izmantos savas tiesības un sāks griezties ar prasībām par izkrāpto summu atgriešanu.

Rezultāti ir sekojoši:
Vislojālākie pret parādnieku ir SIA "Creditreform"
Visrupjākie pret parādnieku ir SIA "Paus Kosnsult"

Sīkākās detaļās neiedziļināšos, jo vēl bija daudz kritēriji un arī citas firmas, kuras tika vērtētas.
Kopsavilkumā varu pateikt:
SIA "Creditreform" - strādā pēc Latvijas likumiem un ir pretīmnākoši gan kreditoriem, gan debitoriem, pie noteikuma, ka tiek ievērotas panāktās vienošanās;

SIA "Lindorff Oy Latvija" - izmanto cilvēku nezināšanu un "balansē uz naža asmens". Ignorē Civillikumu un Civilprocesa likumu. Pieprasa no parādnieka nepamatotus maksājumus (Latvijā tas ir aizliegts, ja tiesa nav lēmusi savādāk). Tāpat pieprasa naudu skaitīt nevis kreditora kontā, bet gan savā, kaut arī nav neviena likuma, kas to liktu darīt. Izpētot 250 lietas- 98% cilvēki, kas ir nomaksājuši savas saistības šai firmai, ir tiesīgi griezties ar prasību tiesā, par izkrāptās naudas atmaksu;

SIA "Paus Kosult" - firma, par kuru ir visvairāk sūdzību. Šai firmai ir ļoti spēcīgi jāpiestrādā gan pie likumdošanas ievērošanas, gan komunikācijā ar klientu. Šīs firmas lietas ir nodotas VDI un VID izvērtēšanai.

"Mazie" parādu piedzinēji ir savu darbību vai nu izbeiguši vai arī tā ir ļoti minimāla, bet arī šajās firmās rupji tiek pārkāpta Latvijas likumdošana. Materiāli nodoti VDI un VID izvērtēšanai.

Lasīt komentārus Bizness / Finanses
Vairāk PARĀDU PIEDZINĒJI sūdzības
PARĀDU PIEDZINĒJI - KOPSAVILKUMS

Komentāri

Es personīgi pati ātri noliku pie vietas tos Paus konsult, pasūtīju trīs mājas tālāk, pa telefonu:D Jo viņi nebija ar mieru tas, kādu summu Es pati nosaucu. Tagad apklusa un nezvanās, maksāju tikai kreditoram
Komentēja: Jun 11, 2012
ruu

Lindorfs miera nelika, paradu nomaksaju tiesi tiem kam biju parada. Lindorfam ieteicu griezties tiesā, apklusa.


viniem tur strada cilveki kas draugiem.lv veido feik profilus un terorize, tad dzēš, atkal taisa jaunu.
Komentēja: Jun 11, 2012
блондинка в шоколаде

P.S. man arī ir neleils parāds Lindorffa, bet neesmu no viņiem saņēmusi zvanu, vai kaut ko citu. vienu reizi vēstule bija, un tas ir viss. Viņi pat neatbild uz e-pastiem. Nesaprotu kā[ēc man būtu vieņiem jāmaksā pluss vēl 60.00 ls par parādu piedziņu?
Komentēja: Jun 11, 2012
ruu

ruu!
Jūs varat nemaksāt Lindorff, maksājiet kreditoram un par to informējiet Lindorff!

Tagad jau ir jauna problēma izveidojusies, bet te darbs ir PTAC, atsevišķi aizdevēji nepieņem maksājumus un liek maksāt tieši Lindorff, jo redziet viņiem ir līgums ar Lindorff. Jums šāda līguma nav, tāpēc Jums nav juridiska pamatojuma maksāt Lindorff.
Šādā situācijā jārīkojas sekojoši: uzziniet kreditora rekvizītus un skaitiet naudu kreditoram, maksājumu uzdevumā norādot līguma numuru. Jānomaksā ir aizdevums, aizdevuma procenti un kavējuma nauda!
Mēs savā darbā cenšamies Lindorfam un citiem piedzinējiem pakonsultēties ar Creditreform kā ir jāpiedzen parādi, jo uz šodienu tikai Creditreform ievēro LR likumus. Pārējie šos likumus tulko pēc sava prāta un izmanto to, ka cilvēki nezin likumus. To jau var motivēt kā krāpšanu un iedzīvošanās, bet šādi pārkāpumi ir krimināli sodāmi. Pagaidām cenšamies viņiem to ieskaidrot, kad mūsu pacietība beigsies, tad sāksim rīkoties radikālāk, tagad mums ir ļoti daudz faktu par Lindorff nelikumībām!
Komentēja: Jun 11, 2012
Likumsargs

ja jums Londorf neliek mieru, sakat lai sūdz tiesā jūs.Uzreiz mutes ciet, jo zin ka tiesu zaudes un agri vai velu bus precedenti ka Londorf un etc. maksās morālo kaitējumu tiesās.
Komentēja: Jun 11, 2012
блондинка в шоколаде

Šodien pa Tautas balsi rādija par Lindorffu, redzēja kāds?
Komentēja: Jun 11, 2012
ruu

Man bija arī agrāk Creitreforma parāds, ļoti atsaucīgi, neuzbāzās, man patīk kā creditreform strādā:) Bija ar sergel, ta ka samaksāju savu parādu, bet 24.00 ls par parādu piedziņu, tos gan nemaksāju, pateicu viniem, kapēc man par vienu vēstuli būtu jāmaksā tāda summa, utt. Šie man atļāva arī nemaksāt.
Komentēja: Jun 11, 2012
ruu

Kā jau esmu teicis - IESLĒDZIET SMADZENES UN SĀCIET LOĢISKI DOMĀT!
LNT sižetā šodien, Lindorff šefs pats netieši pasaka, ka šie piedziņas izdevumi ir nelikumīgi!
Domājiet un seciniet!
Kādēļ jābaro šāda tipa kantori?

Jo papētot Lindorff līgumu ar vienu no kreditoriem, secinām, ka Lindorff pēc naudas piedzīšanas saņem noteiktu procentu. Tātad Lindorff nav tiesību prasīt no parādnieka papildus summas, kā tikai tās, kuras ir noteiktas kredītlīgumā. Tāpat Lindorff nav tiesīgs prasīt lai naudu skaita uz viņu kontu, ko šī kompānija pieprasa no parādnieka. Summējot to var traktēt tikai kā nelikumīgu iedzīvošanos! Par šo ir arī atsevišķs pants Civillikumā!
Komentēja: Jun 11, 2012
Likumsargs

un kā ir ar kreditinkasso un conventusinkaso?? cik viņi likumīgi strādā??
Komentēja: Jun 12, 2012
stephany

Nelikumigi http://www.conventusinkaso.lv/

Parādnieku apmeklēšana PDF Drukāt E-pasts

Mūsu uzņēmums ir viens no vadošajiem, kas savā parādu piedziņas pakalpojumā piedāvā personīgo vizīšu pieeju. Pēc mūsu klientu vērtējuma tā šobrīd ir efektīvākā parādu piedziņas metode, kuras ietvaros parādnieks tiek apciemots deklarētajās un faktiskajās dzīves un darba vietās.

Šādu vizīšu pirmais uzdevums ir pārbaudīt adresi, nodarbinātības statusu un atjaunot kontaktinformāciju. Mūsu aģenti novērtēs subjekta maksātspēju un klienta uzdevumā vienosies par parāda nomaksas grafiku gadījumā, ja maksājumu nevar iekasēt pilnā apjomā.

Mēs atzīmējam visus apstākļus, kas nonāk mūsu redzeslokā, piemēram, mājokļa tipu, garāžas, transportlīdzekļa modeli un reģistrācijas datus u.c. Ja neviens nav mājās, mēs runājam ar kaimiņiem un citiem avotiem, lai panāktu personīgu tikšanos ar parādnieku. Mēs nodrošināsim jums ziņojumu par konstatētajiem faktiem, kas būs par pamatu tālākā lēmuma pieņemšanai – tiesvedības uzsākšanai vai materiāls kriminālprocesa ierosināšanai.


AR KAIMINIEM? TAS IR LOTI RUPJS PARKAPUMS.. PEC JAUNA LIKUMA
Komentēja: Jun 12, 2012
klaids

ai materiāls kriminālprocesa ierosināšanai.

Ka es smējos par šito, vinu aprakstita darbiba tiesi ari ir pamats kriminallietas ierosinasanai!!!
Komentēja: Jun 12, 2012
klaids

Conventus inkaso mūsu redzes lokā jau ir ļoti sen! Tas ko viņi raksts savā mājas lapā ir pilnīgi nelikumīgi!!!
Nevienam nav tiesības ierasties pie jums mājās, darbā bez saskaņošanas ar jums. Par sarunām ar kaimiņiem-arī ļoti rupjš likuma pārkāpums. Par šādiem gājieniem vajag griezties PTAC, jo kamēr nav iesniegumu, arī PTAC neko uzsākt nevar!
Paus Konsult taču sodīja, ar šiem būs tieši tāpat, tikai ir vajadzīgi fakti un iesniegumi!
Komentēja: Jun 13, 2012
Likumsargs

Šai firmai laikam ir ļoti talantīgi jurist, ko es apšaubu vadoties pēc tā kā viņi atbild uz manis sūtītām vēstulēm.

A T C E R A T I E S!
Latvijā nevar ierosināt krimināllietu par parādu un cietumā neliks. Kaut gan Conventus apgalvo pretējo, turklāt man atbildēja ļoti rupjā veidā. Secinājums: šajā kantorī laikam strādā bijušie zeki! Vismaz tāds ir mūsu pirmais iespaids.

Sāksim pārbaudīt arī šīs firmas darbību. Mums savas metodes un ļoti ātri tiksim skaidrībā, vai Conventus ievēro Latvijas likumdošanu, vai tomēr grēko tāpat kā visi parādu piedzinēji Latvijā!
Komentēja: Jun 13, 2012
Likumsargs

Man ar iet jautri ar Paus Konsultu:)))
Tā dzīve iegrozījās, ka nebiju samaksājis uzņēmumam "Neste Oil" par degvielu.
Tomēr apmēram 2 mēnešu laikā naudas lietas sakārtojās un samaksāju uzņēmumam "Neste Oil" klāt vēl piemaksājot par kavētajām dienām līgumsodu, ko viņi bija aprēķinājuši.
Taču pārsteigumi sākās vēl pēc pāris dienām: No jau pieminētā "PK" atnāk vēstule parastā ar kaut kādu mistisku summu aptuveni 20Ls ar santīmiem, un nekādu atšifrējumu, kāpēc šāda summa, no kā tā veidojas... nu karoč pilnīgs fufelis.
Es protams šiem zvanu... eu kas tas, ko viņi man te sūta. Uz ko saņemu atbildi, ka neesmu norēķinājies ar "N-Oil".
Es atbildu... tā nav taisnība, man viss ir samaksāts ieskaitot kavējuma naudu, ko apliecina arī izpildīts maksājuma uzdevums!
Šie man bāž degunā, ka saskaņā ar civillikuma 1779 pantu man viņiem tik un tā esot jāmaksā!
Uz ko es saku, ka civillikumā ir pants, kas aizstāv mani un piedziņas izdevumi man nav jāsedz vēl jo vairāk, ka parāds ar visiem procentiem jau ir samaksāts.
Uz manu jautājumu, kā veidojas šī summa, kāds izskatās dokuments uz kura pamata man kādai mistiskai 3šajai personai kaut kas būtu jāmaksā atbildes nebija.
Sarunas beigās tiešā tekstā tā arī pateicu: mums ir civiltiesisks strīds! Jūs (PK) uzskatāt, ka esmu Jums parādā, Es uzskatu, ka neesmu Jums parādā, jo man nav nekādas līgumsaistības ar PK. Tātad vienīgā iespēja šo jautājumu risināt TIESĀ!
Uz ko saņēmu atbildi... nu tad mēs virzīsim lietu tālāk uz tiesu.
Es vēl sarunas noslēgumā viņiem stingri piekodinu, lai man vairāk nezvana un nesūta savas dārgās vēstules, lai UZREIZ SNIEDZ TIESĀ un tādejādi neveidojas kaut kādi nepamatotas izmaksas un "parāds" par administrēšanu aug!
Tomēr pagāja mēnesis... un es (šoreiz no smiekliem) uz pakaļas!
No PK atnāk SMS uz telefonu (nu jau protams 5cītis piemests klāt) ar summu, viņu kontu un atkal atsauce uz 1779.pantu!
Es protams atkal zvanu: Kas par lietu?!
Šie man atkal klārē savus argumentus!
Es saku nu jau krietni uzstājīgāk: NEKO NEMAKSĀŠU - PRINCIPĀ!!!
Ja gribat naudu, ejam uz tiesu un tiesā Jums (PK) būs jāpierāda, ka esmu Jums parādā!
Uz ko atkal saņēmu standartfrāzi... nu tad mēs virzīsim lietu tālāk.
Nu lūk tads stāsts iz dzīves!
Klau likumsarg: Es tomēr gribētu šo situāciju noregulēt, nav man nekādas vēlmes strīdēties un vispār pat pa telefonu runāt ar kaut kādiem jokaiņiem, kas mēģina ar pretlikumīgām metodēm iedzīvoties.
Kā var sakomunicēt?
P.s. Līdz asumiem gan vel neesam nonākuši, bet sarunas tonis nav patīkams, jo tie "klerki" tak nesaprot ko paši runā.
Komentēja: Jun 13, 2012
YoYo

cik manu draugu, paziņu lokā ir nākušas vēstules no visām šitām piedzinēju firmām, tad pats labākais ir tas, ka izrakti kaut kādi mistiski parādi no 2006.g., 2008.gada un 2011.gada sākuma apmēram 5-10 ls apmērā un pierēķināti klāt viņu 15-20 ls!!!...kad sāk cilvēki zvanīties, kur tad pati firma bija šos entos gadus, ka neprasīja piečuku atpakaļ?? vienvārdsakot nomaksā cilvēki parādu tai firmai kurai vajag un piedzinējiem pretī smuku vēstuli, lai risina savas problēmas ar nenokāstajiem 20 ls ar to firmu ar kuru slēgts līgums...
Komentēja: Jun 14, 2012
dormeoeo

Kad varētu šāds likums stāties spēkā? Uz kādu civillikuma pantu varētu šobrīd atsaukties, ja no 50 latu parāda taisa 500 (Lindorf)? Paldies.
Komentēja: Jun 14, 2012
Skywalker

1-Jums ir līgums arkreditoru, nevis Paus Konsult, tādēļ jums nevar būt nekādu juridisku attiecību ar šo firmu. Jakreditors ir izvēlējies Paus Konsult kā pakalpojumu sniedzēju, tā ir paša kreditora darīšana. Kreditors taču nav šo parādu cedējis, tādēļ neņemiet galvā Paus konsult draudus!
2-Maksājiet pa tiešo kreditoram un ignorējiet Paus Konsult.
3-Uzrakstiet sūdzību PTAC par paus Konsult darbībām.
4-Uzrakstiet iesniegumu policijā par izspiešanu.
5-Turpmāk kontaktējoties ar šo firmu obligāti ierakstiet sarunas, pirms tam brīdinot par sarunas ierakstu, jo tad uzreiz būs cita attieksme un saruna nebūs paaugstinātos toņos!

OBLIGĀTI UZKARSTIET IESNIEGUMU PTAC!!!
Tas papildinās mūsu materiālus par šo firmu un mums būs iespēja ātrāk sākt procedūru, lai atņemtu šai firmai darbības licenci, jo šī ir viena no tām firmām, par kuru ir visvairāk sūdzību. Šī firma arī ir viena no tām, kas pati neievēro ne Civillikumu, ne Krimināllikumu!


Paus Konsult jau pierēķina savus piedziņas izdevumus, kuri ir nelikumīgi un pēc Civillikuma viņiem nav tiesības pieprasīt no jums piedziņas izdevumus, jo:
-šo pakalpojumu apmaksā pakalpojuma pasūtītājs;
-tiesas lēmuma nav, tātad bez tiesas lēmuma šādi maksājumi ir nelikumīgi!

Paus Konsult darbinieki ir tik rupji, jo no iekasētās naudas ir atkarīga viņu alga! Visi darbinieki šajā firmā ir individuālā darba veicēji un nodokļus valstij nemaksā, zinu, ka VID sācis pārbaudi attiecībā uz šīs firmas darbiniekiem.

LATVIJĀ TIESĪBAS VEIKT INKASO DARBĪBAS IR T I K A I ZVĒRINĀTIEM TIESU IZPILDĪTĀJIEM (pēc tiesas lēmuma) UN VALSTS IEŅĒMUMA DIENESTAM! Cits neviens jūs nevar un nedrīkst piespiest kaut ko maksāt!
Komentēja: Jun 15, 2012
Likumsargs

Es šogad tik uzzināju, ka esmu parādā Paus Konsult no 1991.gada. Biju šokā, pat neatceros, ka kaut ko nēesmu samaksājusi. Bet PK uz mājām vēstuli nesūtīja, bet uz e-pastu tekstu, ka esmu viņiem parādā pamatsummu un vēl pierēķināja apaļus 50 Ls soda naudu. Tad pēc 2 nedēļām atsūtīja sms, ka jāiemaksā viņiem 30 Ls. Protams, ka neko nemaksāju, jo nēesmu saņēmusi nekādus pierādījumus, ka esmu kaut kam parādā. Kad nākošreiz PK zvanīja, tad piespiedu ierakstīšanas pogu un protams pabrīdināju viņus, bet sieviete atcirta, ka tādā gadījumā mums nav par ko runāt un nolika klausuli.
Nākošā dienā uz e-pastu atsūtīja drauda vēstuli, ka sūdzēs tiesā, ja nesamakšu visu summu ar soda procentiem. Ir pagājis pusotrs mēnesis, bet nekādas vēstules un sms nav.
Komentēja: Jun 16, 2012
Draudzene2

Draudzene 2!
Ja viņi kaut ko atsūta, uzrakstiet iesniegumu policijai par izspiešanu, jo pagājuši ir 21 gads un jebkurai lietai, pat parādam ir noilgums!
Droši rakstiet iesniegumu! Paskatīsaties kā šie sāks izlocīties, ka kļūdījušies un tt.
Komentēja: Jun 17, 2012
Likumsargs

mani piedziņas izdevumi Lindorfam esot nepilni 70ls
par parādu nav iemesla sūdzēties- pamatparāds un mazliet lielāks līgumsods par parādu,
kopā- parāds dubultā un vēl mazliet
bet nu tā mana problēma, ka paliku bez darba un naudas uz laiku
atsāku atkal strādāt un
tagad pamazām visiem rindas kārtībā atgriežu parādus
nav manā dabā palikt kādam parādā un nelikties ne zinis
bet tie piedziņas izdevumi ir tādi, ka katra sms un vēstule man ar taksi būtu pievesta pie mājas :)
Komentēja: May 3, 2013
stephany

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kur mācību grāmatas jāpērk bērnu vecākiem
  Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kur mācību grāmatas jāpērk bērnu vecākiem
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties