www.sudzibas.lv Panel.lv datu izkrāpšana

Panel.lv - datu izkrāpšana

Vai kāds ko zina par šo panel.lv? Zvana uz mājas telefonu, prasa e-pastus, uzbāžas, lai aizpilda anketu, kur tiek prasīti daudz dati. Aizdomas, ka notiek datu izkrāpšana, lai vēlāk ar to rīkotos savtīgi. Tiek solītas dāvanu kartes Rimi maxima .... Vai kādam bijusi saskare ar Panel?

Ausainītis 17.06.2012

Interesants nosaukums! Tas nav saistīts ar prostitūciju?

S sintija2007 17.06.2012

Ar prostitūciju gan ne, domāju, ka informācija, ko viņi prasa varētu būt noderīga hakeriem.

Ausainītis 17.06.2012

Tu esi dzirdējusi jēdzienu "darbs uz paneļa"?

S sintija2007 17.06.2012

nevis darbs, bet piedāvā aizpildīt anketu. Tas ir saits www.panel.lv

Y YoYo 17.06.2012

Sintij2007 nu gan sūdzību ierakstīji!!!
Tas ir visparastākais socioloģisko pētījumu portāls, kas par dalību aptaujās dod iespēju tikt pie dāvanu kartēm.
Nekā neparasta.
To tak visu var izlasīt viņu mājas lapā!
Vai tad viņi tev prasa bankas rekvizītus un ļoti personisku informāciju?
Galu galā var taču pateikt, lai nezvana, ka negribi ar viņiem nekādi saistīties!

Ausainītis 17.06.2012

Socioloģisko pētījumu portāls priekš palaistuvēm?

S sintija2007 17.06.2012

Majas lapu jebkurš var uztaisīt...un sarakstīt nez ko ... uzskatīju, ka jābrīdina citus neiesaistīties. Un informāciju tiešām prasa pārāk personisku...

Ausainītis 17.06.2012

Protams, varbūt Tev rados ir kāds miljonārs!

K kamene77777 05.04.2013

Esmu "uz paneļa" :) jau no 2009. gada. Nopelnīju 100 punktus, par ko man pienācās dāvanu karte 5 Ls vērtībā. Es viņu pieteicu, pat sazvanījos ar viņu ofisu, solīja nosūtīt pa pastu. Gadu ( vai pat vairāk ) gaidu šo karti-nekā... Ne mazums laika tika patērēts anketu pildīšanai.

K kamene77777 05.04.2013

Bet par informāciju, ko jautā, manuprāt tur nav nekā personiska, ģimenes ienākumi mēnesī... neredzu nekā tur slēpjama, aldziņas mums ir tādas kā ir, bet tiem, kam tās ir augstas, pārsvarā ir aizpildītas amatpersonu deklarācijas un viņu ienākumus var apskatīt jebkurš. Ir pat tāds tautas izklaides veids, garos vakaros pētīt pazīstamu cilvēku ienākumus, īpašumus utt.
Panel.lv informācija savukārt nav parastam mirstīgam pieejama, tā ka skaudīgais kaimiņš neko neuzzinās, kādi ir jūsu ienākumi. Neredzu pamatu bažām. Vienīgi par to, ka tā kā man, arī kādam var dāvanu karti vienkārši nenosūtīt...

I IMC 27.01.2014

Sākotnēji viss bija okey. Aizpildot internetā aptaujas, tu krāj punktus. Sakrājot 100, tev ir iespēja vai nu ziedot, vai iepirkties, vai saņemt Maxima dāvanu karti 5Ls vērtībā. Iepriekš 2 reizes jau biju saņēmis, taču tagad tā jau 2 mēnešus kaut kur aizkavējusies.

V vipgroup 22.01.2015

Ko Jūs cepaties? Parastais aptauju kantoris, veic interneta aptaujas. Es tajās regulāri piedalos no 2009. gada, pa šo laiku kādas 7 ja ne vairāk dāvanu kartes no viņiem esmu saņēmis. Tiesa gan, parasti bija jāpagaida kāds mēnesis no pasūtīšanas brīža līdz saņemšanai, bet vienmēr viss bija ok. Neviens taču jums neliek tās aptaujas pildīt. Negribiet, nepildiet. Un tam nav nekāda sakara ar prostitūciju vai hakeriem.