www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikta šofere.

Panda Taxi - Slikta šofere.

Sveicināti! Šodien 28. jūnijā tika nosūtīts taksis no tc Alfa uz Raunas ielu 50. paņēmām fiksēto tarifu šim maršrutam 2,50 Euro. Auto Renolt ar Nr. TQ2364 maršrutu izvēlējās pēc savas navigācijas ierīces, bet mēs nolēmām lai ātrāk un ērtāk izbrauktu lidz galamērķim izvēlējāmies citu ceļu. Kad nonācām gala mērķī šofere prasīja pilnu summu 3,18(apmēram) tikai tapēc ka nebraucām pa to kuru viņai iPod rādīja. šijā maršrutā nabija nekādu citu galapunktu, pieturvietu vai tālāku maršrutu par noteikto tarifā.

O Oskars1241 17.08.2016

Un ko tu gaidiji? Ja no centra uz purvciemu brauc caur imantu, tas taču nenozīmē ka nobrauktais gabals ir tāds pats, laigan nebija taču citu pieturvietu..

E Emma Krbrrrr 10.10.2016

Ko jūs šeit nesapratāt? Fiksētais tarifs ir cena ātrākajam maršrutam, neiet runa par to ka kāds baigos gabalus kautrkur brauca, bet par to kāda bija šofera attieksme, kura pati īsti neizprata apmaksu kārtību..

O Oskars1241 18.10.2016

Fiksētais tarifs ir viņu noteiktajam maršrutam, nekur nav minēts "maksājiet 2.50 un izvēlieties maršrutu" ja viņi nosaka summu, viņi nosaka maršrutu, tas ka jums ienāk prātā braukt citādi nenozīmē ka nebūs izmaiņas cenā.