www.sudzibas.lv Paegļi kempings pie sāruma ezera apskataties kur esat,pirms maksājat

Paegļi kempings pie sāruma ezera - apskataties kur esat,pirms maksājat

ja esat nonākuši kempingā -paegļi ,tad vispirms apskataties un padomājiet,vai ir vērts tur pavadīt brīvdienas un iztērēt naudu,kempings atrodas ezera vienā galā un pilnīgi līdzās grants ceļam, mēs bijām vairāk kā nelaimīgi ka brīvdienas bija jāpavada putekļos ,kuri nepārtraukti plūda no grants ceļa caur kempingu,bija pat tik traki,ka es sāku bažīties par bērna veselību,bijām ar mieru savākt savas noputējušās mantas un aizbraugt,pat maksu atpakaļ neprasot,bet nekur tuvumā neatradām nevienu brīvu atpūtas vietu un braukt vairākus desmit kilometrus negribējās,
nolēmām ka atstāsim kempinga teritoriju un aizbēgsim no putekļiem pavadot laiku uz ezera, parcik paegļos peldēties arī īsti nebija kur,- dīķis pašā ceļa malā,varat iedomāties,stāvēt pie ceļa,kad mašīnas brauc garām un putina putekļus, ezera krasti pie kempinga stāvi un dūņaini ,ka bail iekāpt ezerā,var iegrimt dūņās,
braucot ar laivu pa ezeru, no lielā karstuma prasījā izpeldēties un pamanījām ezerā atpūtas vietu ar jauku pludmali,bet nebijām vēl paspējuši izkāpt krastā,kad saimnieks bija pretī un palūdza mūs krastā nekāpt !,
bijām brīvdienās pie ezera un gandrīz bija tā ka nedabūjām pat izpeldēties,
neiesaku nevienam izbaudīt to ko mums nācās kempingā -paegļi- putekļi no ceļa un dunduru bari un par to vēl noprasa nemazu naudu

V

K Kaspars Ķirpītis 27.07.2020

Izskatās, ka kāds veido melno PR:) pieļauju, ka neizdosies, jo vieta tiešām ir ļoti forša. Mēs tur noteikti atgriezīsimies un arī draugiem ieteiksim.

K Kaspars Ķirpītis 27.07.2020

Pareizrakstība arī cilvēkam pieklibo...varbūt bijāt/esiet Kunga prātā😂😂😂